Haladás: már fedik az épülő stadion tetőszerkezetét – videó

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
Vágólapra másolva!
2017.04.07. 14:16
A labdarúgó NB I-ben szereplő Haladás új stadionjának építése elérkezett a tetőszerkezet befedéséhez. Az építkezés a hírek szerint az ütemtervnek megfelelően halad.

Az építési munkálatokról drónfelvétel készült, melyet a Haladás a hivatalos honlapján meg is osztott.a Haladás a hivatalos honlapján meg is osztott.

Mint korábban megírtuk, a vaol.hu úgy tudja, az egyik legkorszerűbb, gazdaságos és hosszú élettartamú anyaggal, membránnal (üvegszövet fólia) vonják be a tetőt. A membrán esőben nem kopog, szakítószilárdsága nagyobb, mint más hasonló anyagé. Először tojáshéjszínű, majd körülbelül egy hónap alatt UV hatására fehérré válik.

Ilyen anyaggal borították be a berlini Olimpiai Stadion tetőszerkezetét, és ezt használták a debreceni Nagyerdei Stadionnál is. A teljes stadiont várhatóan július elejére fedik le.

Legfrissebb hírek

Az Újpest hétgólos mérkőzésen verte meg idegenben az MTK-t

Labdarúgó NB I
3 órája

Hornyák Zsolt: Lukács Dániel szürcsölgeti a matéját, de mondtam neki, hagyja Dárdait és Nagy Zsoltot is beleinni

Labdarúgó NB I
3 órája

Lukács Dániel duplájával fordított a Puskás Akadémia a DVTK ellen

Labdarúgó NB I
5 órája

Zsinórban negyedik bajnoki győzelmét aratta az újra élre álló ETO

Labdarúgó NB I
8 órája

Molnár Ádin szeretné régi önmagát idézni az Újpest ellen

Labdarúgó NB I
10 órája

Két meccsen hat pont Markgráf Ákos vágya

Labdarúgó NB I
10 órája

Ha az ETO szombaton nem nyer Nyíregyházán, a Loki legyőzésével már vasárnap őszi első lehet az FTC

Labdarúgó NB I
14 órája

Libertadores-kupa-győzteshez kerülhet a Fradi középpályása – sajtóhír

Labdarúgó NB I
2025.12.11. 10:16
Ezek is érdekelhetik