Felkészülés: horvát csapattól kapott ki a Honvéd

2022.12.22. 15:24
Lukics a gólja ellenére nem örülhetett a lefújást követően (Fotó: Földi Imre, archív)
A labdarúgó NB I-ben a kiesés elől menekülő Budapest Honvéd 4x30 perces felkészülési mérkőzésen 2–1-re kikapott a horvát élvonal középmezőnyébe tartozó Varazdintól.

A vezetést Honvéd szerezte meg Nenad Lukics révén, ám a horvátok fordítottak és meg is nyerték a találkozót.

FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉS
BUDAPEST HONVÉD FC–NK VARAZDIN (horvát) 1–2
Budapest, Honvéd-MFA Utánpótlásközpont, zárt kapuk mögött. Vezette:Erdős József (Vígh-Tarsonyi G., Horváth Z.)
Bp. Honvéd. 1. félidő:Tujvel – Doka, Klemenz, Csirkovics, Lovric, Kerezsi – Kocsis D., Mitrovics, Zsótér, Menyhárt – Lukics. 2. félidő: Dúzs – Jónsson, Szabó A., Prenga, Capan, Eördögh – Krajcsovics, Gomis, Plakuscsenko, Átrok – Ennin
Vezetőedző:Dean Klafuric
A Honvéd gólszerzője: Lukics