Felkészülés: a Mezőkövesd és a ZTE is négyet vágott

B. A.B. A.
2021.07.10. 14:20
A ZTE gólgazdag meccsen győzte le a Siófokot (Fotó: Siófok)
A Mezőkövesd a Tiszakécske (4–0), míg a ZTE a Siófok (4–2) ellen nyert négy gólt szerezve a szombati felkészülési mérkőzéseken.

Mindkét mérkőzés kétszer hatvan percig tartott.

A ZTE legközelebb július 13-án, a roglai edzőtáborban a szlovén harmadosztályban szereplő NK Rogasa ellen lép pályára, míg a Siófok július 14-én 18 órakor hazai pályán fogadja az NB III Közép-csoportjában bajnoki címet szerző Iváncsát.

NB I-ES FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
MEZŐKÖVESD ZSÓRY FC–TISZAKÉCSKEI LC (NB II) 4–0 (4–0)
Mezőkövesd, Zsóry-edzőcentrum, 100 néző. V.: Nagy R.
Mezőkövesd: Antal B. (Bősz) – Farkas D. (Vági), Pillár (Kocsis), Szépe (Katanec), Vajda S. (Vadnai) – Karnyicki (Cseke) – Madarász (Chrien), Cseri (Besirovic) – Jurina (Vojtus), Drazsics (Derekas), Nagy D. (Vutov). Vezetőedző: Pintér Attila
Gólszerző: Farkas D. (18.), Madarász (25.), Drazsics (39., 55.)

BFC SIÓFOK (NB II) – ZTE FC 2–4 (0–3)
Siófok, Városi Stadion, zárt kapuk mögött.
BFC SIÓFOK, 1. félidő:Hutvágner – Hajnal G., Varjas, Horváth M., Deutsch B. – Kecskés T., Medgyesi – György N., Damásdi, Cipf – Elek B.2. félidő:Szmola – Polényi, Varjas (Horváth M. 90.), Varga B., Kiss B. – Szakály A., Nikházi – Balogh B., Eördögh, Tóth Z. – Horváth P.Vezetőedző:Domján Attila
ZTE FC, 1. félidő:Demjén – Bedi, Serafimov, Bobál, Gergényi – Halilovic (Zimonyi 48.), Sankovic – Skribek, Tajti, Babati – Koszta.2. félidő:Gyurján – Kálnoki-Kis, Németh E., Sebestyén, Papp L. – Milovanovikj, Kovács B., Németh D., Meshack – Beke (Szökrönyös, 105.), Zimonyi.Vezetőedző:Waltner Róbert
Gólszerző:Horváth P. (104., 118. – a másodikat 11–esből), ill. Bedi (17.), Horváth M. (25. – öngól), Tajti (62.), Meshack (83.)