Felkészülés: a Kaposvár legyőzte horvát élvonalbeli ellenfelét

2019.06.28. 20:31
Nemzetközi felkészülési mérkőzésen a labdarúgó NB I-be feljutó Kaposvár 2–1-re legyőzte a horvát élvonal legutóbbi hetedik helyezettjét, a Slaven Belupót – derül ki utóbbi klub beszámolójából.

A horvát csapat hivatalos honlapjának beszámolója szerint a Mezőkövesdről újabb kölcsönbe érkező Nagy Richárd 7. percben szerzett góljával szerzett vezetést a Kaposvár, és bár erre még jött válasz, a végjátékban Szabó Alex is betalált.Nagy Richárd 7. percben szerzett góljával szerzett vezetést a Kaposvár, és bár erre még jött válasz, a végjátékban Szabó Alex is betalált.

NB I-ES CSAPAT FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSE
Kaposvár–NK Slaven Belupo Koprivnica (Kapronca, horvát I.) 2–1 (1–1)
Kaposvár, 1. félidő: Pogacsics – Vachtler, Ur, Hegedűs D., Hadaró – Szakály A., Nagy T. – Nagy K., Bíró D., Nagy R.– Ádám. A 2. félidőben pályára lépett: Slakta, Godzsajev, Artur, Szabó A., Rajczi, Beliczky, Borbély Á., Tóth, Orsós, Andrej, Lakatos G.
Gólszerző: Nagy R. (7.), Szabó A. (85.), ill. Bogojevic (31.)
Forrás: nk-slaven-belupo.hr

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC-NÉL

Érkezők:
Kölcsönbe érkezők: Nagy Richárd (Mezőkövesd, ismét kölcsön)
Kölcsönből visszatérők:

Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek: –

Kiszemeltek:
Távozók:
Kölcsönbe távozók: –
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Tömösvári Bálint (?, Bp. Honvéd)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk:

A KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FELKÉSZÜLÉSI PROGRAMJA
A felkészülés kezdete: június 17.
Felkészülési mérkőzések:
Június 28.: Kaposvár–NK Slaven Belupo Koprivnica (Kapronca, horvát I.) 2–1 (Nagy R., Szabó Á.)
Július 2., 17.00: NK Nafta Lendava (Lendva, szlovén II.)–Kaposvár
Július 5., 18.00: FK Ural (orosz I.)–Kaposvár
Július 10., 17.00: HNK Gorica (horvát I.)–Kaposvár
Július 13., 18.00: Kaposvár–Soroksár SC (NB II)
Július 17., 17.00: Kisvárda–Kaposvár (Budapesten)
Július 19.: Király-kupa – Szombathelyen
Július 27.: Kaposvár–Vác FC (NB II)