Fehérvár: profi szerződést kapott öt fiatal játékos

Öt Vidi-játékos kapott profi szerződést (Fotó: molfehervarfc.hu)
A labdarúgó NB I-ben szereplő Mol Fehérvár FC öt fiatal játékosának is profi szerződést ajánlott – adta hírül a klub honlapja.
A profi megállapodást kapó labdarúgók közül Dala Martin és Tóth Tamás a fehérváriak saját nevelésű játékosa – ők már hosszabb ideje az NB I-es kerettel készülnek. A szlovák utánpótlás-válogatott Kovács Bence, valamint az idény nyáron igazolt Berekali Márk és Papp Milán az NB III-as csapatot erősíthetik.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Hétfőn sorsolnak az új idényre a labdarúgó NB I-ben
Labdarúgó NB I
2026.06.19. 16:14
Ezek is érdekelhetik






