Egy évet sem töltött a klubnál, máris távozik a játékos a Gyirmót FC Győrtől – hivatalos

Fotó: gyirmotfc.hu
Molnár János közös megegyezéssel távozik a labdarúgó NB II-ben szereplő Gyirmót FC Győrből.
„Klubunk közös megegyezéssel szerződést bontott Molnár János labdarúgóval, aki 2024 februárjában érkezett az ESMTK-ból” – olvasható a klub hivatalos honlapján.
TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A GYIRMÓT FC GYŐRNÉL
Érkezett: –
Távozott: Erdei Milán (?), Molnár János (?)
Legfrissebb hírek

Újabb légiós távozott az NB II-es Diósgyőrtől
Labdarúgó NB II
2026.06.22. 22:12

Távozott az NB II-be feljutó Nagykanizsa vezetőedzője
Labdarúgó NB II
2026.06.22. 17:45
Ezek is érdekelhetik






