NB II: nagy visszatérő a Honvédnál, aláír a csatár – NS-infó

PÓR KÁROLYPÓR KÁROLY
Vágólapra másolva!
2023.09.02. 07:21
null
Bobál Gergely 2018-ban szerepelt <br />legutóbb a Honvédban (Fotó: Bp. Honvéd)
A Nemzeti Sport értesülései szerint a hétvégén aláírhat a Honvédhoz a korábban Kispesten nevelkedett, júliustól szabadon igazolható 28 éves csatár, Bobál Gergely.

A Honvéd utánpótlásának egykori nagy ígérete, Bobál Gergely 2012-ben a kispestieknél debütált az élvonalban, de a fővárosi piros-feketéknél nem tudott stabil NB I-es játékossá válni, 2018-ban távozott a klubtól, akkor még az NB II-es Csákvárhoz. Később Zalaegerszegen kapta meg a bizalmat, ahol a 2019–2020-as idényben, az eddigi legjobb évadjában 29 NB I-es meccsen tíz gólt szerzett. Ezután játszott a portugál Nacionalban, majd 2021-től a Vasasban, de tavaly nyáron egy évre kölcsönvette a Mezőkövesd, melynél 14 NB I-es meccsen egy gólt szerzett. A nyáron a kölcsönszerződése végén előbb Mezőkövesdről, majd a Vasastól is távozott, így jelenleg szabadon igazolható. A Nemzeti Sport információi szerint hamarosan újra a Honvédban futballozhat, az NB II-ben.

Úgy tudjuk, az elvi megállapodás már megszületett a kispestiekkel és hamarosan a szerződését is aláírja Bobál Gergely, aki várhatóan a jövő héten csatlakozhat a Honvéd keretéhez.

 

Legfrissebb hírek

Az Arsenal lemondhat Gyökeresről; Dzeko és Immobile is visszatért Olaszországba – csütörtöki transzferhíradó

Minden más foci
15 órája

Kazincbarcikára igazolt az örmény labdarúgó-válogatott csapatkapitánya – hivatalos

Labdarúgó NB I
18 órája

Győrből érkezett korosztályos válogatott a Kecskeméthez

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:56

Az Arsenal dán válogatott középpályással erősített – hivatalos

Angol labdarúgás
Tegnap, 13:32

A Videotonnál folytatja az Újpest középpályása – hivatalos

Labdarúgó NB II
Tegnap, 12:28

Egyes hírek szerint Matheus Saldanha már átesett az orvosin, új csapata hamarosan bejelentheti

Labdarúgó NB I
Tegnap, 10:17

Spanyolországba és Belgiumba adja kölcsön egy-egy játékosát az MTK – NS-infó

Labdarúgó NB I
2025.07.09. 22:21

A CFR több millió euróból, a Paks ingyen igazolható játékosokból építkezik

Európa-liga
2025.07.09. 18:22
Ezek is érdekelhetik