NB II: fiatal támadó érkezett Nyíregyházára

F. B.F. B.
2023.09.06. 10:00
null
Németh Barnabás a Szpariban folytatja (Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu)
A 21 éves Németh Barnabás személyében támadót igazolt a labdarúgó NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacus – számolt be róla a klub honlapja.


A 21 esztendős játékos a Budapest Honvéd második csapatában legutóbb 18 bajnokin 10 gólt szerzett, három év alatt 23 NB III-as találatig jutott, de a közelmúltban közös megegyezéssel szerződést bontott a klubbal. Az NB II-ben korábban a Szentlőrinc színeiben mutatkozhatott be, majd a szlovén NK Fuzinar játékosa volt, ahol 11 meccsen hatszor volt eredményes.

Nyitott voltam a megkeresésre, örülök, hogy jó csapathoz kerültem, ahol komoly célok vannak – ecsetelte a klubhonlapon. – Szeretnék én is hozzájárulni ezek eléréséhez. A társaktól tanulhatok, és szeretném gólokkal, gólpasszokkal segíteni a csapatot. Befogadó a keret, így nem lesz gond a beilleszkedéssel, többeket ismerek már korábbról. A nehezebb utat választottam, mert minőségi játékosok vannak a posztomon, de ez inkább ösztönöz. Lehet, hogy máshol könnyebb dolgom lett volna a csapatba kerülés tekintetében, viszont a fejlődés miatt a Nyíregyházát választottam.”

A támadósor közepén bevethető futballistával három évre szóló szerződést kötött a Szpari. Németh Barnabás pénteken a csapat Kisvárda elleni edzőmérkőzésén már pályára léphet.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A NYÍREGYHÁZA SPARTACUSNÁL
Érkezők
: Alaxai Áron (Puskás Akadémia), Bese Balázs (Szentlőrinc), Cseh Norbert (profi szerződést kapott), Géresi Krisztián (Vasas), Gyenti Kristóf (DVSC– kölcsönbe), Herjeczki Kristóf (Gyirmót FC Győr), Kesztyűs Barna (Paksi FC – legutóbb Pécs, kölcsönben), Rjasko Mihajlo (ukrán-magyar, Kecskemét), Németh Barnabás (Budapest Honvéd), Tamás Olivér (Paksi FC – kölcsönbe), Toma György (ukrán-magyar, ETO FC Győr), Dala Martin (Fehérvár – kölcsönbe), Nagy Dominik (Mezőkövesd)
Távozók: Adamcsek Máté (Gyirmót FC Győr), Csősz Richárd (BVSC), Farkas Bendegúz (Puskás Akadémia – kölcsönből vissza), Hamed Yasin (békéscsabai kölcsönből vissza, majd ETO FC Győr), Hegedüs Lajos(?), Herczku Alex (DEAC), Hrabina Alex (?), Gál Szabolcs (Dunaföldvár), Jánvári Gábor (?), Kiss Ákos (FC Dabas), Major Marcell (Puskás Akadémia – kölcsönből vissza, onnan Csákvár – kölcsönbe), Nagy Gergő (Budafok), Pantovics Nikola (szerb-magyar, ?), Papucsek Barna (Csákvár), Pekár László (Kazincbarcika),Oláh Benjámin (Tiszaújváros), Szerető Krisztofer (Budafok),Szokol Zsolt(Sényő), Szondi Levente (Sényő– kölcsönbe), Szopkó Vince (Sényő), Sztankó Dávid (Putnok), Talián László (Cigánd), Torkos Máté (Bicske)

Legfrissebb hírek

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
1 órája

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
4 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
5 órája

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:38

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:15

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
Tegnap, 15:00

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:45

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 11:21
Ezek is érdekelhetik