NB II: az ETO-tól érkezett a Tiszakécske új középpályása

F. B.F. B.
2023.07.06. 15:11
null
Bencze Márk Tiszakécskén folytatja (Fotó: tiszakecskefoci.hu)
A 23 esztendős középpályás, Bencze Márk a labdarúgó NB II-ben szereplő Tiszakécskei LC-ben folytatja pályafutását – számolt be róla a klub honlapja.


A játékos legutóbb, az előző idényben a szintén másodosztályú ETO FC Győr csapatát erősítette, de korábban szerepelt Hollandiában a Vitesse csapatában, ahová 16 évesen igazolt. Három évvel később Siófokra jött haza, ezt követően pedig Mezőkövesden, Csákváron és Szegeden futballozott.

Tiszakécskén minden adott ahhoz, hogy a maximumot kihozzuk magunkból – mondta a klubhonlapon Bencze Márk. – A középpályán érzem magam a legjobban, Győrben és Szegeden irányító középpályást játszottam, de tudok szélsőt, s játékrendszertől függően bal futót is játszani. Jó lenne minél előbb végezni, a tabella első felében. Az első néhány fordulóban meglátjuk, hogyan állt össze a brigád.”

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A TISZAKÉCSKÉNÉL
Érkezők:
Bekker Roland (ETO FC Győr), Bencze Márk (ETO FC Győr), Lovas Andor, Lovas Zsombor (mindkettő Kecskemét II – kölcsönből vissza), Torvund Alexander (Csákvár)
Távozók:
Biben Barnabás (MTK – kölcsönből vissza), Farkas Norbert (?), Halasi Péter (?), Kiprich Dávid (?), Kiss Norbert (Puskás Akadémia – kölcsönből vissza), Major Szabolcs (Kecskemét – kölcsönből vissza), Máté Zsolt (Újpest – kölcsönből vissza), Vachtler Csaba (?), Vajda Botond (DVTK – kölcsönből vissza, onnan DVSC), Végső Előd (?)

Legfrissebb hírek

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
1 órája

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
4 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
5 órája

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:38

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:15

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
Tegnap, 15:00

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:45

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59
Ezek is érdekelhetik