NB II: a Budafok szerződést hosszabbított öt játékosával

K. Zs.K. Zs.
2023.05.16. 16:02
null
Kovács Dávid és a csapat a Vasas elleni győztes MK-elődöntő után (Fotó: Árvai Károly)
A Budafok szerződést hosszabbított öt labdarúgójával – derült ki az NB II-es csapat hivatalos honlapjának keddi híréből.

A megállapodás értelmében a csapatkapitány Kovács Dávid már a kilencedik idényét kezdi majd ősszel a Promontor utcában. Rajta kívül szerződést hosszabbított két kapus, Gundel-Takács Bence és Horváth András, valamint a középpályás Nándori Botond és a védő Horgosi Donát.

Vezér Ádám kapusedzővel is sikerült megegyezni, a jövőben is ő készíti majd fel a kapusokat.

A Budafok – amely ebben az idényben a Magyar Kupa döntőjéig menetelt – a tabella 10. helyén várja az NB II utolsó fordulóját.

Legfrissebb hírek

Szemetet szedtek a Duna-parton a budafoki utánpótláscsapatok labdarúgói

Labdarúgó NB II
15 órája

Kitömték a Kecskemétet; fordított a Vasas, idegenben nyert a Honvéd és a Szeged – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.03.22. 19:00

Megint nem jött össze a győzelem a Budafoknak, a hajrában egyenlített a Tiszakécske

Labdarúgó NB II
2026.03.22. 15:55

Az Aranycsapat több mint 100 éve született tagjaira emlékeztek Budafokon – videó

Magyar válogatott
2026.03.21. 10:07

Zalaegerszegi klubrekordért igazolt Borges az MLS-be – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.03.17. 16:07

Kettővel nyert a Honvéd; meglepetés Kecskeméten; megszakadt a Szeged borzasztó sorozata – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.03.14. 19:00

Ötgólos, fordulatos meccsen törte meg nyeretlenségi sorozatát a Karcag

Labdarúgó NB II
2026.03.14. 15:48

Kiütéses Vasas-siker, idegenben győzött a Csaba és a Csákvár, kettővel nyert a Vidi – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.03.08. 20:00
Ezek is érdekelhetik