Az ETO FC Győr egy ponttal távozott Kozármislenyből

PEHR NÁNDORPEHR NÁNDOR
2022.11.13. 14:50
A labdarúgó NB II 17. fordulójában nem bírt egymással a Kozármisleny és az ETO FC Győr, 1–1-es döntetlen született.
A Kozármisleny döntetlent játszott a Győrrel (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)
A Kozármisleny döntetlent játszott a Győrrel (Fotó:Laufer László/Dunántúli Napló)

LABDARÚGÓ NB II
17. FORDULÓ

HR-RENT KOZÁRMISLENY–ETO FC GYŐR 1–1 (1–0)
Kozármisleny, Kozármislenyi Stadion, 400 néző. Vezette: Farkas Tibor (Kiss Balázs, Nagy Viktor)
KOZÁRMISLENY:
Lékai – Guth (Kotroczó, a szünetben), Horváth D., Gál Sz., Turi – Tölgyesi (Tóth Z., 88.), Kosznovszky, Vajda R. (Nagy E., 67.) – Beke, Kirchner (Károly, 60.), Bartha L. Vezetőedző: Szekeres Zoltán
GYŐR: Fadgyas – Papp M., Szujó, Fodor F. – Kovács K., Tuboly (Kiss B., 55.), Toma, Kovács I., Benczenleitner – Babati (Óvári, 69.), Vitális (Lacza, 55.). Vezetőedző: Tímár Krisztián
Gólszerző: Beke (45.), ill. Kovács K. (79.)
Szekeres Zoltán:– Örülök az egy pontnak, mert a Győr jó csapat. Megvoltak a helyzeteink ahhoz, hogy három pontot szerezzünk, de nem értékesítettük a lehetőségeinket.
Tímár Krisztián:– A lehető legrosszabb pillanatban kaptuk a gólt, a szünet előtt, pedig előtte még nekünk adódott helyzetünk. A pihenő alatt igyekeztünk rendezni a sorainkat, ami talán sikerült is, mert kiegyenlítettünk. Legalább egy piros lap elmaradt a második negyvenöt percben.

A Kozármisleny birtokolta többet a labdát, és próbált támadásokat építeni, a Győr kontrákra épített, és azokból alakított ki helyzetet. Az első félidő végén mégis egy hazai kontra végén és Beke Péter révén megszerezte a vezetést a Kozármisleny.

A második félidő kiegyenlített játékot hozott. A hazaiak szép támadás végén eldönthették volna a találkozót, de passz helyett lövéssel fejezték be a támadást, a labda lepattant, és a kontrából egyenlített a Győr Kovács Krisztián góljával. Ez után a vendégkapu lécén csattant a labda, de már nem született gól. Mindkét csapatnál várni kell még a győzelemre. 1–1

17. FORDULÓ

Mindent megpróbált a Kozármisleny, de nem tudott győzni (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

90+3. perc: A játékvezető lefújta a találkozót. Köszönjük megtisztelő figyelmüket!

3 perc lesz a ráadás.

90. perc: Lacza lövését hárította Lékai.

88. perc: Hazaiak nyerni akarnak, Tóth Z. érkezik Tölgyesi helyére.

81. perc: Károly lövése csattant a felső lécen, közel volt a második hazai gól.

Egyenlített a Győr (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

79. perc: GÓL! Egyenlített a Győr. Benczenleitner vette le a labdát a bal szélen, és passzolt a hosszún lendületből érkező Kovács Krisztiánnak, aki kapásból a felső léc alá bombázott. 1–1

75. perc: Jobb oldali vendégszabadrúgás után Papp M. fejelt kapu mellé.

74. perc: Újabb sárga, ezúttal Turi kapta.

71. perc: Benczenleitner kapott sárga lapot.

69. perc: Győri csere, Babati ment le és érkezett Óvári.

67. perc: Hazai csere, Vajda le, Nagy E. be.

60. perc: Kirchner hagyta el a játékteret és Károly érkezett.

59. perc: Kovács K. indult meg a jobb szélen, tökéletesen passzolt a hosszún tisztán érkező Benczenleitnernek, aki kapásból lőtt, Lékai óriási bravúrral hárított.

57. perc: Tölgyesi sárgul be.

55. perc: Kettős vendégcsere: Tuboly és Vitális ment le, Lacza és Kiss B. érkezett.

46. perc: A szünetben cserélt a hazai csapat, Kotroczó érkezett Guth helyére.

46. perc: Folytatódik a mérkőzés.

Utolsó percben szerzett góllal vezet a Kozármisleny (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

45 perc: Vége az első félidőnek.

45. perc: GÓL! Vezet a Kozármisleny! Egy győri támadás a félidő végén, hazai labdaszerzés és gyors kontra. Bartha vezette át a térfélen a labdát, kicselezett egy ellenfelet, majd az érkező Bekének passzolt, aki egy csel után kilőtte a hosszú alsó sarkot. 1–0

43. perc: Egy győri próbálkozás pattant Vitális elé, aki kapásból lőtt, Lékai fogta a lövést.

42. perc:Vajda kapott sárgát a hazai csapatból.

40. perc: Bartha cselezett a vendégtizenhatoson belül, majd fordulásból a rövid sarokra lőtt, a labda a kapu mellett ment ki.

36. perc: Ismét egy vendéglabdaszerzés és -kontra, most Vitális lőtt, a labda centikkel ment el a kapu mellett.

Sokat dolgoztak a mezőnyben a játékosok (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

33. perc: Kovács I. állt szemben Lékaival, de a próbálkozás elakadt a hazai hálóőrben.

32. perc: Kirchner ugratta ki Bekét, de érkezett a kapujából Fadgyas, és tisztázni tudott.

31. perc: Kirchner szöglete után Turi fejelt kapu fölé.

27. perc: Egy visszagurított labda pont megpattant Kosznovszky előtt, így rosszul találta el, és jóval a kapu mellett hagyta el a labda a játékteret.

21. perc: Tuboly kapott sárga lapot Tölgyesi buktatásáért.

A Kozármisleny birtokolja többet a labdát és próbál támadást építeni, a Győr kontrákból alakít ki helyzetet.

11. perc: Ismételten egy vendéglabdaszerzés a hazai térfélen, a kontra végén Babati lőtt kapu mellé.

Babati Benjamin (10) nem tudott betalálni (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

8. perc: Horváth D. passzolt vissza röviden egy labdát Lékainak, Babati csapott le rá, de a hazai kapus hárította a közeli lövést.

5. perc: Kontratámadás végén Benczenleitner lőtt kapu fölé.

1. perc: Elkezdődött a mérkőzés.

Készül a hazai csapat a találkozóra (Fotó: Laufer László/Dunántúli Napló)

Köszöntjük kedves olvasóinkat, hamarosan kezdődik a mérkőzés. Meglátjuk, mire megy egymással a hat meccse nyeretlen Kozármisleny és a találkozóra két vereséggel a háta mögött érkező ETO.