NB II: a városi riválistól érkezett fiatal támadó a Gyirmóthoz

F. B.F. B.
2022.08.24. 13:41
null
Erdei Milán a városi riválishoz szerződött (Fotó: Csapó Balázs/Kisalföld)
Hároméves szerződést kötött Erdei Milánnal a labdarúgó NB II-ben szereplő Gyirmót FC Győr – számolt be róla a klub honlapja.


Erdei Milán
a városi rivális ETO FC Győr csapatától érkezett a Gyirmót FC Győrhöz.

A 18 éves játékos a 2020–2021-es kiírásban csatlakozott az ETO-hoz a Főnix-Gold FC-t elhagyva és abban az idényben máris szerepet kapott az U19-es gárdában, a megye I-es akadémiai csapatban és az NB II-es együttesben is. ETO-s évei alatt az U19-es csapaton felül összesen 17 NB II-es, 30 NB III-as, 15 megye I-es és 2 Magyar Kupa-mérkőzésen lépett pályára.

Az előző idényben többnyire az NB III-as ETO Akadémiában kapott szerepet, az NB III Nyugati csoportjában 27 mérkőzésen 10 alkalommal volt eredményes.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A GYIRMÓT FC GYŐRNÉL
Érkezők: Nahirnij Artem (ukrán-magyar, Puskás Akadémia – kölcsönbe), Erdei Milán (ETO FC Győr), Helembai Márk (MTK), Király Patrik (Békéscsaba 1912 Előre), Kovács Milán (Vasas), Pethő Bence (Paksi FC), Polgár Kristóf (DVTK), Soltész Dominik (Bp. Honvéd)
Távozók: Denisz Bezborodko (ukrán, Kolos Kovalivka – Ukrajna), Matej Cvetanoszki (északmacedón, FK Partizani – Albánia), Cornel Ene (román, ?), Frane Ikic (horvát, Velez Mostar – Bosznia-Hercegovina), Florent Hasani (koszovói, KF Tirana – Albánia), Karacs Dániel (Csákvár – ismét kölcsönbe), Vlagyiszlav Klimovics (fehérorosz, Nea Szalamina – Ciprus), Radics Márton (Puskás Akadémia – kölcsönből vissza), Széles Imre (Kisvárda), Gino van Kessel (holland-curacaói, ?), Varga Barnabás (Paks), Denis Ventúra (szlovák, Sigma Olomouc – Csehország)

Legfrissebb hírek

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
13 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
14 órája

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
16 órája

Nagy a bizonytalanság az NB II-ből kieső Békéscsabánál, egy kezdőcsapatnyi játékos távozhat

Labdarúgó NB II
17 órája

Bejelentette Markgráf Ákos érkezését az Újpest

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 20:59

A ZTE bejelentette a Ferencvárostól érkező csatár szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 14:25

NB II: rutinos érkező Kecskeméten; hatan távoztak Gyirmótról, az egyikük Bobál Gergely

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 23:34

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34
Ezek is érdekelhetik