NB III: Európa-bajnokságot megjárt válogatott védővel erősített a DEAC

Korhut a DEAC-ban folytatja (Fotó: deac.hu)
Korhut Mihály személyében rutinos védővel erősített a Debreceni EAC NB III-as labdarúgócsapata – olvasható a deac-hu-n.
„A 33 éves balhátvédet jól ismerik a debreceni futballbarátok, hiszen itt született, és hosszú évekig a DVSC meghatározó játékosa volt” – olvasható a klub közleményében.
Korhut Mihály a 2022–2023-as idényt már a DEAC-nál kezdi, egyéves kontraktust írt alá az egyetemi klubbal. A játékos tervei között szerepel, hogy jelentkezik a Debreceni Egyetemre – hívta fel a figyelmet deac.hu, mely hozzáteszi, igazolásuk a 2016-os Európa-bajnokságon is pályára lépett.
Legfrissebb hírek

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

A Nyíregyháza bejelentette az újpesti védő érkezését
Labdarúgó NB I
2026.06.18. 14:32
Ezek is érdekelhetik





