NB II: autóbalesetet szenvedett a Kozármisleny két kapusa

R. Z.R. Z.
Vágólapra másolva!
2022.07.08. 11:21
null
Somogyi Máté és Budzsáklia Benett (Fotó: kozarmislenyfc.hu)
A Kozármisleny két kapusa, Somogyi Máté és Budzsáklia Benett szerencsés kimenetelű autóbalesetet szenvedett Pécsen – adta hírül klubjuk honlapja.

 

Csütörtök délelőtt közlekedési baleset történt Pécsen a Siklósi úti kereszteződésben. A kozármislenyi klub tájékoztatása szerint a balesetben érintett volt a csapat két kapusa, Budzsáklia Benett és Somogyi Máté, akik éppen edzésre tartottak. A kapusok zöld jelzésen, szabályosan haladtak át a kereszteződésen, amikor egy piroson át, szabálytalanul közlekedő autós beléjük hajtott. Az ütközésben összesen hét autó volt érintett.

A Kozármisleny tájékoztatása szerint Budzsáklia Benett csak könnyebb sérüléseket szenvedett a bordája környékén, Somogyi Máté azonban már nem volt ilyen szerencsés, a korábban Pécsen is megforduló játékos keze eltört, műteni kell.

Legfrissebb hírek

Tömeges lökdösődés, boruló játékos: így ért véget a Tatabánya–Csákvár meccs – videó

Labdarúgó NB II
20 órája

Négyszer talált be a feljutásra hajtó ellenfelének a Szeged

Labdarúgó NB II
2025.04.28. 22:00

Gyász: megtalálták a Csepel hajóbalesetben eltűnt erőnléti edzőjének holttestét

Labdarúgó NB II
2025.04.28. 21:47

Meccsenként öt hazai játékos az NB I-ben, csak magyar edzők az NB II-ben – nagy változtatásokra készül az MLSZ

Labdarúgó NB I
2025.04.28. 20:23

NB II: ráadásgóllal győzött a Kisvárda, bombagóllal a Vasas, a Honvéd simán verte a Békéscsabát

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 20:53

Hiába állt fel kétgólos hátrányból a Szentlőrinc, a Kisvárda a hajrában kicsikarta a győzelmet

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 18:57

A Tatabánya a ráadásban mentett pontot a botrányos körülmények között véget ért meccsen

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 18:45

Nem volt kérdéses a Honvéd győzelme a Csaba ellen

Labdarúgó NB II
2025.04.27. 18:29
Ezek is érdekelhetik