A labdarúgó Mol Magyar Kupa nyolcaddöntőjének szerda kora délutáni mérkőzésén az NB II-es ETO FC drámai körülmények között, Farkas Balázs triplájának köszönhetően jutott tovább az NB III-as FC Nagykanizsa otthonában.
További részletek itt!
További részletek itt!
MOL MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
FC NAGYKANIZSA–ETO FC 2–3 (1–1)
Nagykanizsa, Olajbányász Stadion, 350 néző. Vezette: Radványi Ádám (Májer Gábor, Ország Péter)
Nagykanizsa: Horváth M. – Pál D., Kovalovszki, Major M., Horváth B. – Szabó P., Béli, Kószás – Lőrincz B., Kovács Gy. (Török M., 72.), Vlasics (Bános, 82.). Vezetőedző: Gombos Zsolt
ETO: Fadgyas – Szalka, Csonka, Bagi, Vincze Á. (Forgács D., 58.) – Erdei M. (Óvári, 56.), Tuboly M. (Múcska, 72.), Toma, Vitális (Vernes, 72.) – Farkas B., Bacsa. Vezetőedző: Klausz László
Gólszerző: Lőrincz B. (10.), Vlasics (65.), ill. Farkas B. (38., 84., 89. – az elsőt 11-esből)
Kiállítva: Kovalovszki (37. – a második sárga lap után)
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

Kihűlő szerelmek – Malonyai Péter publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.08. 23:29
Ezek is érdekelhetik





