NB II: korábbi válogatott kerettag kapust szerződtetett a Szpari

V. Á., CS. B.V. Á., CS. B.
Vágólapra másolva!
2021.11.05. 11:26
null
Hegedüs Lajos a Szparihoz csatlakozott (Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu)
A Pakssal augusztusban szerződést bontó, így szabadon igazolható Hegedüs Lajos a labdarúgó NB II-ben szereplő Nyíregyháza Spartacusnál folytatja a pályafutását – írja a klub hivatalos honlapja.

 

Hegedüs Lajos 2020 augusztusában, négy év után elhagyta a Puskás Akadémiát – amelynél alapember volt, a Magyar Kupában ezüstérmet, a bajnokságban bronzérmet szerzett a csapattal –, hogy a Pakshoz igazoljon, ahol 19 NB I-es mérkőzésen védett. Összesen 240 élvonalbeli találkozón állt a kapuban. Korábban Marco Rossiszövetségi kapitány abolgár, a szerbés azorosz válogatott elleni mérkőzésekre készülőmagyar válogatottkeretébe is meghívta.

A 33 éves kapus a paksiakkal közös megegyezéssel szerződést bontott, ezután egy ideig nem talált magának csapatot, azonban a Spartacus csütörtökön lecsapott rá, és a hétvégi, Győr elleni meccsen már be is mutatkozhat a Nyíregyházában.

Legfrissebb hírek

Próbajátékosok sora a ZTE-nél, eladhatják az egyik brazilt

Labdarúgó NB II
51 perce

NB II: szintet lép a Kozármisleny és az MTK együttműködése; új játékos Budafokon és Kécskén is

Labdarúgó NB II
2 órája

Hivatalos: bejelentette az Újpest Gradisar érkezését

Labdarúgó NB I
7 órája

NB II: Banó-Szabó nyáron a Vasashoz igazol; kölcsönadta csatárát a Videoton

Labdarúgó NB II
Tegnap, 13:06

A DVTK megegyezett a csatárról, napokon belül érkezhet

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:13

Élvonalbeli rutinnal rendelkező védőt igazolt a Kazincbarcika – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.01.28. 15:17

Marius Corbut szerződtette a Ferencváros – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.01.26. 17:17

Az MTK kölcsönadta Törőcsik Pétert a BVSC-nek

Labdarúgó NB I
2026.01.26. 15:04
Ezek is érdekelhetik