NB II: két rutinos labdarúgót szerződtetett a Soroksár

K. Zs.K. Zs.
2021.07.21. 12:27
null
Ternován Patrik a DVTK színeiben az élvonalban is pályára lépett (Fotó: Micheller Szilvia, 2019)
Ternován Patrik és a szlovákiai Kovac Alan személyében két rutinos labdarúgó szerződtetését jelentette be az NB II rajtjára készülő Soroksár szerdán a hivatalos honlapján.

 

A 28 éves Kovac Alan 2018-ban igazolt Magyarországra, azóta megfordult a Győr, a Nyíregyháza és legutóbb a Kazincbarcika soraiban. A jó felépítésű, erőszakos támadó ezen időszak alatt 63 mérkőzésen lépett pályára, ezeken 12 gólt szerzett – összegez a klubhonlap.

A védelem jobb oldalán és a középpályán is bevethető, 24 éves Ternován Patrik a DVTK nevelése, a 2019–2020-as idényben az NB I-ben is bemutatkozott. Az előző kiírásban az NB III Keleti csoportját megnyerő Tiszakécske játékosa volt.


NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A SOROKSÁRNÁL
Érkezők: Kovac Alan (Kazincbarcika), Ladányi Gergő (Soroksár U19, profi szerződést kapott), Lőrinczy Attila (Budafok), Ternován Patrik (Tiszakécske)
Távozók: Derekas Zoltán (Mezőkövesd), Erdélyi László (BVSC), Gárdos András (befejezte pályafutását), Orosz Márk (Ajka), Ramadan Ammar (szíriai, FTC – kölcsönből vissza)


 

Legfrissebb hírek

NB II-es felkészülés: a Szeged a Kécskét, a Kövesd a Békéscsabát, a Kecskemét a Soroksárt verte meg

Labdarúgó NB II
2026.03.27. 22:48

Kitömték a Kecskemétet; fordított a Vasas, idegenben nyert a Honvéd és a Szeged – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.03.22. 19:00

A Soroksár megszakította városi riválisa kapott gól nélküli sorozatát, de megállítani nem tudta a Vasast

Labdarúgó NB II
2026.03.22. 18:55

Zalaegerszegi klubrekordért igazolt Borges az MLS-be – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.03.17. 16:07

Kettővel nyert a Honvéd; meglepetés Kecskeméten; megszakadt a Szeged borzasztó sorozata – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.03.14. 19:00

Kilencmeccses nyeretlenségi sorozatot szakított meg Soroksáron a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.03.14. 18:46

Továbbra is nélkülöznie kell a korábbi NB II-es gólkirályt a Soroksárnak

Labdarúgó NB II
2026.03.13. 21:12

Kiütéses Vasas-siker, idegenben győzött a Csaba és a Csákvár, kettővel nyert a Vidi – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.03.08. 20:00
Ezek is érdekelhetik