NB III: a gyöngyösi játékosok fizetik az edzőtáborozás felét

F. B.F. B.
Vágólapra másolva!
2021.01.27. 06:40
null
A Gyöngyös labdarúgói beszálltak az edzőtábor költségeibe (Fotó: Hegedűs Márk/Nógrád Megyei Hírlap)
Január 29-én négynapos edzőtáborba vonul a labdarúgó NB III tavaszi rajtjára készülő Gyöngyösi AK, amely Mátraházán tölt hosszú hétvégét, mégpedig úgy, hogy az összetartás költségeinek a felét maguk a játékosok fizetik – számolt be róla a klub honlapja.




A Heves megyei klub honlapján, a gyongyosiak.hu-n az elnök, Kozma Zsolt tájékoztatást adott arról, hogy – bár nem nyerték meg a lottóötöst – két helyről is olyan segítséget kaptak, amely lehetővé teszi az edzőtáborozást.

A vezető elmondása szerint a klubnál névadó szponzori szerepet betöltő Mátra-Beton Kft. ügyvezetője, Kávási János továbbra is hisz a csapatban, ezért a tábor költségeinek a felét finanszírozza. A számla másik felét saját zsebből maguk a játékosok fizetik! Kozma Zsolt példamutatónak tartja a futballisták hozzáállását, ugyanis ez azt jelzi, hogy hisznek magukban, és készek áldozatot hozni azért, hogy a tavasszal elérjék kitűzött céljukat, a bennmaradást.

A GYAK az őszi szezon után 22 ponttal a 16., kiesést jelentő helyen áll az NB III Keleti csoportjában.

Legfrissebb hírek

NB III: győzött a Nagykanizsa és a Gyula, a Gyirmót tíz forduló után is hibátlan

Labdarúgó NB II
13 órája

Tizenöt percig tartotta a lépést a Fradival a Gyöngyös a férfi kézi NB I-ben

Kézilabda
2025.10.03. 19:57

Férfi kézi MK: győzelemmel távoztak a hevesiek Békésről

Kézilabda
2025.09.29. 21:02

Férfi kézilabda NB I: hazai pályán nyert a Budakalász, a Gyöngyös és a Szigetszentmiklós

Kézilabda
2025.09.27. 20:26

NB III: a hajrában döntötte el a Kaposvár elleni rangadót a PMFC

Labdarúgó NB II
2025.09.27. 19:05

Külföldi befektető érkezett a Szombathelyi Haladáshoz – íme, a részletek!

Labdarúgó NB II
2025.09.27. 13:36

Ismét meg kellett műteni Kalmár Zsoltot

Labdarúgó NB II
2025.09.26. 17:55

„A polgármester kivégzi a szolnoki labdarúgást” – közleményt adott ki az vármegyei bajnokságba süllyedt klub

Labdarúgó NB II
2025.09.26. 15:33
Ezek is érdekelhetik