NB II: két új igazolást jelentett be a Szentlőrinc

V. J.V. J.
2021.01.23. 16:27
null
Babinszky Bence számára már nem ismeretlen az NB II (Fotó: Nemzeti Sport)
A labdarúgó NB II-ben szereplő Szentlőrinc hivatalos honlapján jelentette be két új játékos, Babinszky Bence és Hesz Olivér szerződtetését.


Babinszky Bence
a Ferencváros utánpótlásában nőtt fel, majd az MTK játékosa lett – a kék fehérek színeiben mutatkozott be 2019-ben a magyar másodosztályban. Egy kozármislenyi kitérőt követően visszatért a Hungária körútra, a tartalékcsapathoz – innen érkezik meg a Baranya megyeiekhez.

A korábban a Vasas akadémiáján is megforduló Hesz Olivér számára újdonság lesz az NB II, korábban ugyanis még sosem játszott ilyen magas szinten, legutóbb az NB III-as Taksony SE játékosa volt.


TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A SZENTLŐRINCNÉL

Érkezők: Babinszky Bence (MTK II), Hesz Olivér (Taksony SE), Ujvárosi Ádám(Vasas – kölcsönbe)
Távozók:MilosLakusic(szerb, ?),Lehoczky Roland(MTK – kölcsönből vissza),Sinkovits Dávid(?)

 

 

Legfrissebb hírek

Az NB II-es FC Ajka kapust és védőt szerződtetett

Labdarúgó NB II
2026.06.26. 17:51

Nikházi Márk lett a Szentlőrinc vezetőedzője – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 19:27

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50

Megvan, hol folytatja Filkor Attila sportigazgatóként – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.18. 22:46

NB II: újabb játékosok távoztak Szentlőrincről

Labdarúgó NB II
2026.06.17. 18:32

A DVTK-ban folytatja a vb-ezüstérmes csatár dédunokája – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 17:48

Jurek végleg az MTK-é lehet, játékost kaphat érte a DVTK – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.13. 11:30

Hazai győzelemmel lett bajnok a Vasas, négyet kapott a BVSC-től a szintén feljutó Honvéd – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.17. 19:00
Ezek is érdekelhetik