NB II: Kopunovics távozott a kiesést követően a Szegedtől
A labdarúgó NB II-ből történő kiesést követően közös megegyezéssel távozott posztjáról Goran Kopunovics, a Szeged 2011-GA vezetőedzője – számolt be róla a klub honlapja.
Az NSO értesülése szerint Major László térhet vissza a klubhoz, végleges döntés a közeljövőben várható.Major László térhet vissza a klubhoz, végleges döntés a közeljövőben várható.
Őze Tibor ellenben maradt, a klub utánpótlásában dolgozik tovább.
A Szeged 2011 41 pontot szerzett az NB II közelmúltban véget ért kiírásában, de ez nem volt elég a bennmaradáshoz, a csapat a 19. helyen végzett.
Legfrissebb hírek

Menesztették Gulácsiék vezetőedzőjét – hivatalos
Német labdarúgás
2026.06.17. 18:32

Távozik a Veszprém futsalcsapatának vezetőedzője
Labdarúgó NB I
2026.06.13. 15:14

Edzőt váltott a Torino és a Sassuolo – hivatalos
Olasz labdarúgás
2026.06.12. 16:14
Ezek is érdekelhetik





