NB II: Mezőkövesd vagy Debrecen lehet a Kisvárda „otthona”

2017.04.27. 17:52
Jelenleg a második, feljutó helyen áll a Kisvárda a labdarúgó NB II-ben. A klub beadta a licenckérelmét, de az MLSZ hiánypótlásra kötelezte Révész Attila szakmai igazgató csapatát.



„Megkaptuk a hivatalos értesítést, amely szerint egyetlen pontban nem felelünk meg az elvárásoknak, a létesítmény – mondta Révész Attila a szon.hu-nak. – A nyíregyházi stadiont jelöltük meg hazai pályának, ám az nem felel meg a licenckövetelményeknek, hiszen nincs alácsövezve a játéktere. Már felvettük a kapcsolatot, hogy vagy a mezőkövesdi vagy a debreceni létesítménnyel tudjunk szerződést kötni a hiánypótlás beadási határidejéig.”


„Megkaptuk a hivatalos értesítést, amely szerint egyetlen pontban nem felelünk meg az elvárásoknak, a létesítmény – mondta Révész Attila a szon.hu-nak. – A nyíregyházi stadiont jelöltük meg hazai pályának, ám az nem felel meg a licenckövetelményeknek, hiszen nincs alácsövezve a játéktere. Már felvettük a kapcsolatot, hogy vagy a mezőkövesdi vagy a debreceni létesítménnyel tudjunk szerződést kötni a hiánypótlás beadási határidejéig.”

 

Legfrissebb hírek

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
5 órája

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:15

Szerződést hosszabbított a Kisvárda alapembere – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 20:52

NB I: négy játékostól is elköszönt a Kisvárda

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 09:42

Bíró Bence: Eljutottam arra a szintre, ahová mindig is szerettem volna

Labdarúgó NB I
2026.05.30. 09:06

A régi-új vezetőedző, Supka Attila elégedett lenne az ötödik hellyel Kisvárdán

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 17:08

Supka Attila lett a Kisvárda vezetőedzője

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 12:54

Révész Attila: Benn maradunk jövőre is

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 11:23
Ezek is érdekelhetik