NB II: Dragóner Attila fiával erősíthet a Szpari

2016.07.01. 13:50
A labdarúgó NB II-be feljutó Nyíregyháza Spartacus a csapat hivatalos honlapján számolt be a távozókról és lehetséges érkezőkről.

Azt már korábban tudni lehetett, hogy a szövetség szabályaihoz alkalmazkodva a klub megvált az előző idényben a csapatot erősítő hét légiósától. A külföldieken kívül a klub nem hosszabbította meg Szalai Vilmos, Kapacina Kevin, Kovács Gergő és Csorba Szabolcs szerződését sem – utóbbi labdarúgó sérülése miatt kényszerül pályafutása befejezésére.

Ugyancsak a versenykiírásban szerepel, hogy a következő szezonban két fiatalnak folyamatosan a pályán kell lennie, ennek érdekében a Szpari több 20 év alatti fiatallal is megegyezett. A nyíregyházi nevelések közül a keret tagja Vámos Márk, Ötvös Bence, Ács Ádám, Pálinkás Gergő és Perger Bence, illetve a hírek szerint Dragóner Attila fia, Dragóner Filip is a szabolcsiakhoz szerződhet. Barna Szabolcs a Debrecenből érkezhet, és visszatérhet Nyíregyházára a Fradiból Csernák Martin is. További labdarúgókkal egyeztet a klub vezetősége, és napokon belül újabb szerződéseket írhatnak alá.

Mint arról tegnap beszámoltunk, a 28-szoros válogatott Rudolf Gergely is szülővárosa csapatát erősíti a következő idénytől.

Ugyancsak a versenykiírásban szerepel, hogy a következő szezonban két fiatalnak folyamatosan a pályán kell lennie, ennek érdekében a Szpari több 20 év alatti fiatallal is megegyezett. A nyíregyházi nevelések közül a keret tagja Vámos Márk, Ötvös Bence, Ács Ádám, Pálinkás Gergő és Perger Bence, illetve a hírek szerint Dragóner Attila fia, Dragóner Filip is a szabolcsiakhoz szerződhet. Barna Szabolcs a Debrecenből érkezhet, és visszatérhet Nyíregyházára a Fradiból Csernák Martin is. További labdarúgókkal egyeztet a klub vezetősége, és napokon belül újabb szerződéseket írhatnak alá.

Mint arról tegnap beszámoltunk, a 28-szoros válogatott Rudolf Gergely is szülővárosa csapatát erősíti a következő idénytől.



NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A NYÍREGYHÁZA SPARTACUSNÁL
Érkezők: Hermány Bence
(Vasas), Kónya Márk (Balmazújváros), Ur László (Cigánd), Rudolf Gergely (szabadon igazolható, legutóbb Videoton)
Kölcsönbe érkezők:
Kölcsönből visszatérők:
Az utánpótlásból felkerültek: Vámos Márk, Ötvös Bence, Ács Ádám
Kiszemeltek: Dragóner Filip (Ferencváros), Barna Szabolcs (DVSC), Csernák Martin (Ferencváros)
Távozók: Mohamadou Abdouraman (kameruni, szabadon igazolható), Csorba Szabolcs (befejezte pályafutását), Zoran Kosztics (szerb, (szabadon igazolható), Luis Ramos (hondurasi, szabadon igazolható), Szavo Rakovics (szerb, szabadon igazolható), Igor Zofcák (szlovák, szabadon igazolható), Ovszijenko Volodimir (ukrán-magyar, szabadon igazolható), Szalai Vilmos (szabadon igazolható), Kapacina Kevin (szabadon igazolható), Kovács Gergő (szabadon igazolható)
Kölcsönbe távozók:
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz:
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk: Harsányi Zoltán

Legfrissebb hírek

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00

Michalecz szerint 10-15 százalékkal csökkennek az átlagbérek az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 12:01

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal

Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

Olvasóink a Szentlőrinc-támadó 45 méteres gólját látták a legszebbnek az NB II tavaszi szezonjában

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 15:50

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

NB II: sok távozó a DVTK-nál, a Vidinél, Csákváron és Kécskén, a Kecskemét már öt játékost szerződtetett – átigazolási körkép

Labdarúgó NB II
2026.06.12. 13:57
Ezek is érdekelhetik