NB III: eltiltása után Jászberényben folytatja Ponczók Csaba

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.01.28. 14:43
Ponczók Csaba a labdarúgó NB III Keleti csoportjában szereplő Jászberényben folytatja pályafutását – értesült a Nemzeti Sport Online.

A korábban az MLSZ által eltiltott, majd Svájcban és Ausztriában is futballozó Ponczók Csaba 2011 május 20. után léphet ismét pályára Magyarországon, a Nemzeti Bajnokságban – tavasszal az NB III-as Jászberényben futballozhat.A korábban az MLSZ által eltiltott, majd Svájcban és Ausztriában is futballozó Ponczók Csaba 2011 május 20. után léphet ismét pályára Magyarországon, a Nemzeti Bajnokságban – tavasszal az NB III-as Jászberényben futballozhat.

A jászberényiekkel kapcsolatos hír még, hogy szintén a klubnál folytatja pályafutását a többek között Szolnokon, Szegeden, Balmazújvárosban és Nyíregyházán szereplő középpályás, Kis Róbert is. Távozott ugyanakkor a klubtól a szakmai igazgató, Sándor István.

„Szakmai igazgatónk, Sándor István távozott a klubtól – mondta az Új Néplapnak dr. Gottdiener Lajos, a klub elnöke. – A szakember jól érezte magát nálunk, de mivel a Puskás Akadémiánál is dolgozott közben, a két munkát egyre nehezebben tudta összeegyeztetni. Ezért úgy döntött, hogy távozik tőlünk, mi pedig nem tehettünk mást, elfogadtuk döntését. Természetesen keressük az utódját. A vezetőedző továbbra is Igor Nicsenko, míg a szakmai stábhoz csatlakozott Arany László, aki korábban Balmazújvárosban is dolgozott.”

Legfrissebb hírek

Raúl Asencio a Liverpool célkeresztjében; 45 millió fontért vált meg kapusától a Man. City – ez történt csütörtökön a transzferpiacon

Minden más foci
1 órája

NB III: két korábbi játékosa vásárolta meg a Siófokot

Labdarúgó NB II
8 órája

Szalah megérkezett Trabzonba, célegyenesben a Diomandé-üzlet – ez történt szerdán a transzferpiacon

Minden más foci
Tegnap, 23:00

NB II: a Videoton szerződést bontott a fiatal balhátvéddel

Labdarúgó NB II
Tegnap, 14:04

Több országból figyelik Schön Szabolcsot – NS-infó

Labdarúgó NB I
Tegnap, 9:15

NB I: külföldre szerződő magyarokról és hazatérő légiósokról szólt az elmúlt hét – piaci körkép

Labdarúgó NB I
Tegnap, 8:50

Visszatért Fehérvárra a Vidi korábbi bajnok és kupagyőztes kapusa

Labdarúgó NB II
2026.08.04. 17:28

Bárány és Csongvai is bizonyítja – a magyar játékosok igenis eladhatók a nyugati piacokon

Légiósok
2026.08.04. 13:00