NB II: két korábbi élvonalbeli középpályás aláírt Soroksáron

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2016.01.21. 11:28
A Nemzeti Sport Online információi szerint a labdarúgó NB II-ben szereplő Soroksár együttesében folytatja pályafutását a ferencvárosi nevelésű Zsivóczky Norbert és a csapatnál korábban már futballozó Sándor István.

A 27 éves Zsivóczky Norbert a Ferencvárosban nevelkedett, ezt követően futballozott Diósgyőrben, Pápán, Szigetszentmiklóson és Kaposváron is. Az élvonalban 14 alkalommal lépett pályára a középpálya több posztján is bevethető játékos. Nyári térdsérülése miatt az őszt teljes egészében kihagyta, most azonban már egészséges, és a tegnapi, Paks elleni felkészülési meccsen pályára is lépett. Zsivóczky Norbert – aki a Soroksárban játszó Zsivóczky Péter bátyja – másfél éves szerződést írt alá.Zsivóczky Norbert a Ferencvárosban nevelkedett, ezt követően futballozott Diósgyőrben, Pápán, Szigetszentmiklóson és Kaposváron is. Az élvonalban 14 alkalommal lépett pályára a középpálya több posztján is bevethető játékos. Nyári térdsérülése miatt az őszt teljes egészében kihagyta, most azonban már egészséges, és a tegnapi, Paks elleni felkészülési meccsen pályára is lépett. Zsivóczky Norbert – aki a Soroksárban játszó Zsivóczky Péter bátyja – másfél éves szerződést írt alá.

A másik új igazolás, Sándor István az elmúlt fél évet Ajkán töltötte, de személye nem ismeretlen a soroksári szurkolók számára, hiszen 2015 tavaszán már szerepelt a XXIII. kerületieknél. A középpályás 35 NB I-es találkozón lépett pályára korábban, itthon futballozott a Honvédban, Tatabányán, a Videotonban, Nyíregyházán, Budaörsön, Cegléden, Balmazújvárosban, a BKV Előrében, Vácott, de megfordult Fehéroroszországban is. Sándor szintén másfél évre kötelezte el magát a sárga-feketéknél.

Értesülésünket a klub honlapja is megerősítette.

A két középpályással nyolcra nőtt a Soroksár téli új szerzeményeinek száma, a klub korábban megszerezte Bajzát Pétert, Fejes Jánost, Szilágyi Pétert, Csilus Ádámot, Haris Attilát és Kunsági Rolandot is.

TÉLI JÁTÉKOSMOZGÁS A SOROKSÁRNÁL
Érkezők:
Bajzát Péter (Mezőkövesd, szabadon igazolhatóként), Fejes János (Bp. Honvéd), Sándor István (Ajka, szabadon igazolhatóként), Szilágyi Péter (Békéscsaba), Zsivóczky Norbert (szabadon igazolható, legutóbb Kaposvár)
Kölcsönbe érkezők: Csilus Ádám (FTC), Haris Attila (FTC), Kunsági Roland (FTC)
Kölcsönből visszatérők: –
Az utánpótlásból felkerültek:

Kiszemeltek:
Popov Patrik (FTC)
Távozók: Tóbiás Zsolt (ESMTK), Vass Zsolt (szabadon igazolható)
Kölcsönbe távozók: –
Kölcsönből visszatérnek klubjukhoz: Kapacina Valér (Bp. Honvéd, onnan Soproni VSE)
Távozhatnak/ érdeklődnek irántuk:Szenes Bence

Legfrissebb hírek

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
5 perce

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
5 órája

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
8 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
9 órája

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
Tegnap, 17:38

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
Tegnap, 17:15

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
Tegnap, 15:00

A fúziók sem mentették meg a sváb legénységet – elfeledett élvonalbeli futballklubok, 10. rész Soroksár

Képes Sport
Tegnap, 14:05
Ezek is érdekelhetik