Felkészülés: a Szeged és a Sopron is kikapott
A labdarúgó NB II-ben szereplő Szeged 2011 és a Soproni VSE is elveszítette pénteki felkészülési mérkőzését.
A Szeged 2011 2–0-ra kapott ki az RB Leipzig U23-as csapatától, míg a szintén Törökországban edzőtáborozó soproniakat a román első osztályban a hetedik helyen álló CSMS Iasi verte meg 1–0-ra.
FELKÉSZÜLÉSI MÉRKŐZÉSEK
Szeged 2011–RB Leipzig U23 0–2
Soproni VSE–CSMS Iasi (román I.) 0–1
Legfrissebb hírek

Ezzel a kerettel készül az Újpest Ausztriában
Labdarúgó NB I
2026.06.25. 12:21

Felkészülés: ikszelt a Paks a Szentlőrinccel
Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:37
Ezek is érdekelhetik






