NB III: négy játékost igazolt a Szeged 2011-GA

nemzetisport.hu nemzetisport.hunemzetisport.hu nemzetisport.hu
2014.06.26. 12:17
Pozsár Gábor mellett Szabó Pétert, Tóth Csabát és Mészáros Márkot is átigazolta a labdarúgó NB III Középcsoportjában legutóbb ezüstérmes pozícióban végző Szeged 2011-GA – számolt be róla a delmagyar.hu.

A szóbeli megállapodás után elkötelezte magát a Szeged 2011-Grosics Akadémiához a 33 esztendős irányító, Pozsár Gábor, aki Békéscsabáról érkezik, illetve a 26 éves védő, Mészáros Márk, aki legutóbb Nyírbátorban futballozott.

A 23 esztendős kapus, Tóth Csaba Létavértesről érkezik, míg a vásárhelyi származású 22 esztendős középpályás, Szabó Péter legutóbb az RKSK-ban szerepelt.

A szegediek eközben várják az MLSZ pozitív döntését az NB II-es indulásukkal kapcsolatban.

„Nem aggódom, hiszen több jel is arra utal, hogy nincs veszélyben az NB II-es indulásunk – mondta a delmagyar.hu-n Tanács Attila technikai igazgató. – Először azokat a csapatokat vették figyelembe, amelyek nem a mi esetünkhöz hasonlóan harcolták ki az NB II-es szereplést. Ezek után nevezték meg azt a tizenöt csapatot, míg a tizenhatodik együttes nevét ma jelentik be, amely remélhetőleg mi leszünk.”

Legfrissebb hírek

Az ETO a bajnoki címért, a DVSC a kupaindulásért, a Kanizsa az NB II-ért küzd

Labdarúgó NB I
4 órája

NB III: a Gyirmót FC Győr kiütötte a Tatabányát a forduló rangadóján

Labdarúgó NB II
Tegnap, 21:07

Külföldre igazol a Nyíregyházáról távozó válogatott játékos – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 15:01

Nyíregyháza: nyolc lejáró szerződésű játékos távozhat; többen visszatérhetnek

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 10:28

NB I: kisvárdai és újpesti távozók nyitották meg a nyári piacot – körkép

Labdarúgó NB I
2026.05.07. 09:56

MTK: olasz klubok nézik a szélsőt, német ajánlat a védőért

Labdarúgó NB I
2026.05.05. 09:36

Feczkó Tamás szavait ki kellett sípolni, miután a játékosai „letámadták” – videó

Labdarúgó NB II
2026.05.04. 17:18

NB III: Hornyák Marcell négy gólt vágott a nyolcig jutó Nyíregyháza II-ben

Labdarúgó NB II
2026.05.03. 20:44
Ezek is érdekelhetik