NB II: leégett a ZTE, Tatabányán kikapott a Vasas
A labdarúgó NB II 3. fordulójában nagy pofonba szaladt bele a ZTE, amely Dunaújvárosban kapott ki 3–0-ra úgy, hogy esélye sem volt a pontszerzésre. Őrült meccsen, a 93. percben szerzett góllal gyűrte le a Tatabánya a Vasast, a Balmazújváros pedig remek helyzetkihasználása révén győzött Szigetszentmiklóson.
A Gyirmót erejéből csak gól nélküli döntetlenre futotta Kisvárdán, míg a Sopron értékes három ponttal gazdagodott Kozármislenyben. A Cegléd–Ajka találkozó sem hozott gólt.
LABDARÚGÓ NB II, 3. FORDULÓ
Dunaújváros PASE–ZTE 3–0 (Lázár Zs. 37., Godslove 50., Urbán G. 59.)
Cegléd–Ajka 0–0
Kozármisleny–Soproni VSE 0–1 (Bali 73.)
SZTK-Erima–Balmazújváros 0–3 (Urbin 38., Forgács A. 45+1., Virág 79.)
Kisvárda–Gyirmót FC Győr 0–0
Tatabánya–Vasas 3–2 (Ferkó 70., Weitner 78., 93., ill. Remili 61., Gál M. 85.)
Legfrissebb hírek

Magabiztos újpesti siker az első felkészülési meccsen
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 20:40

NB II: megvannak az osztályozó párosításai
Labdarúgó NB II
2026.05.26. 11:43
Ezek is érdekelhetik






