Gálhidi György, a labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Szeged 2011 újonnan kinevezett vezetőedzője agresszív támadófutballt ígér, így természetesen a játékoskeretet is ennek megfelelően szeretné kialakítani. Az 58 éves szakember az NSO Tv-nek elmondta: távozó és érkező is várható a közeljövőben.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






