NB II: veszélybe került a korábbi válogatott pályafutása

2013.01.22. 21:59
A labdarúgó NB II nyugati csoportjában szereplő Puskás Akadémia csapatkapitánya, Polonkai Attila szívhártya-gyulladás miatt nem kezdhette el felkészülést, még a pályafutása is veszélybe került.

A korábbi válogatott középpályás, Polonkai Attila december közepén futás közben a mellkasán nagy nyomást és égő fájdalmat érzett. Január elején, egy kivizsgáláson derült ki, hogy szívhártya-gyulladása van.

„Egy kissé ideges voltam, hiszen 33 évesen még fel sem merült bennem a visszavonulás gondolata, szeretnék még egy-két évig játszani. A kezelések hatására a szívburokból eltűnt a folyadék, ezt állapították meg a kontrollvizsgálaton, de a kardiológus javaslatára még további két hét pihenőt írtak elő. Az a fontos, hogy teljesen egészséges legyek, aztán igyekszem behozni a lemaradásomat" – nyilatkozta a mellkasi fájdalmak miatt kényszerpihenőre kerülő Polonkai Attila a feol.hu-nak.

Legfrissebb hírek

Magyar Zsolt a több játéklehetőség reményében írt alá a Csíkszeredához

Labdarúgó NB I
Tegnap, 7:01

A Puskás Akadémia középpályása a Csíkszeredánál folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 15:37

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 12:40

Nagyváradról igazolt a Csíkszereda, Diósgyőrből a Sepsi

Minden más foci
2026.06.22. 18:01

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32

A hosszabbítások után körvonalazódik a Nyíregyháza kerete

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 09:55

Búcsú Budafoktól: a sok csatát megélt kapitány, Kovács Dávid úgy döntött, befejezi a profi futballt

Labdarúgó NB II
2026.06.22. 09:21
Ezek is érdekelhetik