NB II: Soós Imre lesz a BKV Előre szakmai igazgatója

Vágólapra másolva!
2013.01.09. 12:49
A Nemzeti Sport Online információi szerint ma mutatják be a játékosoknak a labdarúgó NB II Nyugati csoportjában szereplő BKV Előrénél az új szakmai igazgatót, Soós Imrét, aki a vezetőedzővel, Menczeles Ivánnal karöltve azért fog dolgozni, hogy a csapat bent maradjon a másodosztályban.

A vezetőedzői poszton tehát nem történik váltás, Menczeles marad a klubnál, de a jövőben az ősszel még Sopronban dolgozó – korábban a BKV Előrénél is edzősködő – Soós Imrével együtt kell munkálkodnia azért, hogy elérjék a célt.

A közlekedésiek hátránya tíz pont az osztályozót jelentő pozíciókhoz képest, de mindent megtesznek az NB II-ben maradásért.

Soós Imre kapcsolatai révén megpróbálnak több jó játékost is a klubhoz csábítani, de egyelőre annyi biztos, hogy szerdán, a felkészülés első napján a Kozármislenyből távozó hátvéd, Tányéros Ádám és a Vasastól távozó védő, Tóth Máté csatlakozik a kerethez.

Legfrissebb hírek

Labdarúgás: egy bravúrra a történelmi sikertől a Puskás U19-es csapata

Utánpótlássport
2 órája

Labdarúgás: csaknem 1500 fiatalperc az NB I 20. fordulójában

Utánpótlássport
Tegnap, 19:18

Labdarúgás: három gól a fiataloktól az NB I 19. fordulójában

Utánpótlássport
2026.01.27. 09:04

„A magyar futball történetében nem sok olyan példa van, mint Szoboszlai Dominiké” – VIDEÓ

Magyar válogatott
2026.01.24. 07:17

A Budapest Honvéd labdarúgócsapata a következő idénytől ismét Kispest-Honvéd FC néven indul

Labdarúgó NB II
2026.01.23. 20:29

Marco Rossi: Ha az MLSZ úgy ítéli meg, hogy a kudarc okot ad a felmentésemre, elfogadtam volna – VIDEÓ

Magyar válogatott
2026.01.23. 09:53

Bemutatták a Futbólia visszahódítása című könyvet

Magyar válogatott
2026.01.22. 15:56

IFFHS: 2025 legjobb futballcsapata a PSG, a Ferencváros 39. a világrangsorban

Minden más foci
2026.01.16. 12:35
Ezek is érdekelhetik