A labdarúgó NB II Keleti csoportjának listavezetője, a Békéscsaba a tavaszi szezonra való felkészülése során több élvonalbeli – DVSC-Teva, MTK, Kecskeméti TE – klubbal is megmérkőzik.
A célul az élvonalba jutást kitűző Békéscsaba labdarúgócsapata több NB I-es klubbal is megmérkőzik a téli felkészülése során. Február 2-án a DVSC-Teva, majd 9-én az MTK otthonában is pályára lép a Dajka-legénység. A tavaszi rajt előtt utoljára, február 23-án a Kecskeméti TE vendégeként lépnek pályára a csabaiak.
A Békéscsaba január 14-én kezdi meg a felkészülést, és egyhetes horvátországi edzőtábor is szerepel a programban – adta hírül a klub hivatalos oldala.
Legfrissebb hírek

A Vasas és a KTE bejelentette a Pálinkás–Németh-cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 14:27
Ezek is érdekelhetik






