A labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Szeged 2011 Gálhidi Györgyöt nevezte ki vezetőedzőjének – tudta meg a Nemzeti Sport. A szakember fél plusz egy éves szerződést írt alá a másodosztályú együtteshez.
Az ősz során Tóth Bálint, majd a menesztését követően a Lóczi István, Lisztes Krisztián páros irányította a szegedieket. Az elmúlt napokban felvetődött, hogy Gálhidi esetleg ismét Ománban folytatja pályafutását, ám végül megegyezett a szegediekkel.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






