Körülbelül egy hónap múlva léphet újra hazai környezetben pályára a labdarúgó NB II Keleti csoportjában szereplő Bőcs KSC.
A tavalyi árvíz miatt használhatatlanná vált játéktér felújítását 2010 őszén elkezdték, de az esős időjárás miatt fel kellett függeszteni a munkálatokat. Az eddigi „hazai" mérkőzéseiket Tiszaújvárosban és Mezőkövesden játszották le a bőcsiek.
Legfrissebb hírek

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik






