NB II: folyamatosan erősít a Veszprém, a rutinos Molnár Zoltán is érkezik

2011.01.15. 07:57
Hegedűs Gyula után Molnár Zoltánt és Zsömlye Györgyöt is szerződtette az NB II Nyugati csoportjában 14. helyen telelő Veszprém FC.

Mindkét játékos fél évre írt alá az NB II-es együtteshez. Molnár Zoltán legutóbb a Szolnoki MÁV-ban, míg Zsömlye György az SZTK-Erimánál profiskodott.

 

Legfrissebb hírek

A Veszprém lett a bajnok, a Budakalász adta a gólkirályt – a férfi kézilabda NB I idénye számokban

Kézilabda
2026.06.20. 12:18

Simán nyert a Füchse, a Veszprém a harmadik helyért játszhat a férfi kézilabda ifi BL-ben

Kézilabda
2026.06.13. 13:00

Megnyílt Veszprémben a Hátsó füves-kiállítás

Labdarúgó NB II
2026.06.11. 19:41

Csütörtökön nyílik meg a veszprémi Hátsó füves-kiállítás

Hátsó füves
2026.06.08. 11:40

Városi kitüntetést kapott a Veszprémből távozó Gasper Marguc

Kézilabda
2026.06.04. 10:42

A Veszprém a Szeged fölé nőtt, de mi vár rá a következő idényben?

Kézilabda
2026.06.04. 08:40

A búcsúzó Bodó Richárd: Elég rendesen elfáradtam érzelmileg, de köszönöm mindenkinek ezt a napot

Kézilabda
2026.06.02. 22:46

Már Szegeden bajnok lehet a Veszprém a férfi kézilabda NB I-ben

Kézilabda
2026.06.02. 09:47
Ezek is érdekelhetik