Az első diagnózis szerint keresztszalag-szakadást szenvedett Ambrusz Árpád, a Nyíregyháza Spartacus védője a Diósgyőr elleni szombati NB II-es labdarúgó-rangadó első félidejében.
A 30 éves játékosra hosszú kényszerpihenő vár, a politológus végzettségű futballistának a hét végén mégis lesz egy „meccse", hiszen önkormányzati képviselőjelöltként méretteti meg magát a szabolcsi megyeszékhelyen.
Legfrissebb hírek

Szerződést hosszabbított osztrák védőjével a Debrecen
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 10:32
Ezek is érdekelhetik






