Kecskemétről érkezett a Szpari második nyári szerzeménye – hivatalos

M. B.M. B.
Vágólapra másolva!
2025.06.16. 18:07
null
Fotó: nyiregyhazaspartacus.hu
A labdarúgó NB I-ben érdekelt Nyíregyháza Spartacus hivatalos honlapján közölte, hogy szerződtette a legutóbb Kecskeméten futballozó Májer Milánt.

A nyírségi klub tájékoztatása szerint Májert a csapatot az élvonalban tartó Szabó István vezetőedző külön kérésére szerződtették, s kétéves szerződést kötöttek vele.

„Nagyon örültem a nyíregyházi megkeresésnek, Fekete Tivadart és Szabó Istvánt is jól ismerem, éreztem rajtuk, hogy bíznak bennem, ezért gyorsan megállapodtunk. A játékosok között is sok olyan van, akivel csapattársak voltunk, és úgy érzem a Szparinál minden adott a minőségi munkához. Nagyon pozitívak az első benyomások, és szeretnénk a következő szezonban sok örömet okozni a nyíregyházi szurkolóknak. Jól ismerem a várost, mivel a párom innen származik, az édesapja Szpari szurkoló, tudom, hogy mit jelent az itt élőknek a csapat!” – idézi a klubhonlap Májer Milánt.

A 25 éves jobbszélső az elmúlt két évben a Kecskemétet erősítette, előtte pedig tagja volt a Zalaegerszeg MK-győztes csapatának is.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A NYÍREGYHÁZA SPARTACUSNÁL
Érkezők: Bojan Szankovics (szerb-horvát, Zalaegerszegi TE FC, szabadon igazolhatóként), Májer Milán (Kecskeméti TE, szabadon igazolhatóként)
Kölcsönbe érkezők: – 
Kölcsönből visszatérhetnek: Bese Balázs (Opus Tigáz Tatabánya), Horváth Kevin (Mezőkövesd Zsóry), Németh Barnabás (Vasas FC), Oláh Benjámin (Mezőkövesd Zsóry), Pataki Bence (Tiszakécske), Pinte Patrik (szlovák-magyar, Bp. Honvéd)
Az utánpótlásból felkerültek/profi szerződést kötöttek: –
Kiszemeltek: Farkas Bendegúz (Puskás Akadémia), Katona Bálint (Ferencvárosi TC), Katona Levente (Kecskeméti TE), Katona Mátyás (Fehérvár FC), Májer Milán (Kecskeméti TE)
Távozók: Géresi Krisztián (lejár a szerződése), Nika Kvekveszkiri (grúz, lejár a szerződése), Nagy Barnabás (Ferencvárosi TC), Darko Velkovszki (északmacedón, lejár a szerződése) 
Kölcsönbe távozók: –
Kölcsönből visszatérhetnek klubjukhoz: Farkas Bendegúz (Puskás Akadémia FC), Kovács Krisztián (szlovák-magyar, Paksi FC), Ognjen Radosevics (szerb-magyar, Újpest FC)
Távozhatnak/érdeklődnek irántuk: Kovács Milán (Debreceni VSC, Diósgyőri VTK), Kovácsréti Márk (Puskás Akadémia, Újpest FC), Matheus Leoni (brazil), Nagy Dominik (lejár a szerződése)

 

Legfrissebb hírek

Révész, Bódog, Bodor – eddig, rövid távon eredményt hoztak az edzőváltások

Labdarúgó NB I
2025.11.24. 16:11

Döntetlennel tért vissza Pető Fehérváron, a hajrában mentett pontot a Kövesd a Kecskemét ellen – ez történt az NB II-ben

Labdarúgó NB II
2025.11.23. 18:52

A hajrában mentett meg egy pontot a Kövesd a KTE ellen

Labdarúgó NB II
2025.11.23. 14:52

Robbie Keane: Mindenben jobb volt ma a Nyíregyháza

Labdarúgó NB I
2025.11.22. 22:58

Hatalmas meglepetés, a Nyíregyháza először nyert a Ferencváros vendégeként az NB I-ben

Labdarúgó NB I
2025.11.22. 21:29

Kovács Dániel: Kemény védekezés és jó helyzetkihasználás kell

Labdarúgó NB I
2025.11.22. 12:32

Varga Barnabás Ádám Martin nagy gólsorozatát üldözi

Labdarúgó NB I
2025.11.21. 15:33

Ismét a csapattal készül a Nyíregyháza kapitánya

Labdarúgó NB I
2025.11.14. 15:14
Ezek is érdekelhetik