„Megvoltak a lehetőségeink, de nem használtuk ki” – Kovács Mátyás az MTK elleni kiesés után

S. B.S. B.
Vágólapra másolva!
2025.04.04. 13:07
Kovács Mátyást nem kárpótolja a gólpassza (Fotó: Koncz Márton)
Mint beszámoltunk róla, a labdarúgó Magyar Kupa utolsó negyeddöntőjében az MTK hazai pályán 4–2-re legyőzte a Fehérvárt .A fehérváriak középpályását, Kovács Mátyást nem kárpótolja a gólpassza a vereségért.

„Az első félidőnk végre jól sikerült, és az elmúlt mérkőzésekhez képest most mi tudtuk uralni a meccs első felét. A szünetben sajnos csak egy góllal vezettünk, pedig megvolt a lehetőségeink többször is betalálni, de nem használtuk ki” – osztotta meg a gondolatait Kovács Mátyás a fehervarfc.hu-val.

„A második félidőben jó lett volna megduplázni az előnyünket, de sajnos helyette gyorsan gólt kaptunk. Ezt követően nem tudtunk felállni, és bár volt néhány lehetőségünk, az MTK értékesítette a helyzeteit és így a vége viszonylag sima lett. Örülök, hogy a pályán lehettem és gólpasszal tudtam segíteni a csapatot, de ez nem kárpótol a vereségért” – tette hozzá a Fehérvár középpályása. 

Labdarúgó NB I
2025.04.04. 11:07

Kristian Sekularac: Még csak hetven százalékon vagyok

A Fehérvár 21 éves középpályása kijelentette, még közel sincs csúcsformában.

MOL MAGYAR KUPA
NEGYEDDÖNTŐ
MTK BUDAPEST–FEHÉRVÁR FC 4–2 (0–1)
Budapest, Új Hidegkuti Nándor Stadion, 1600 néző. Vezette: Berke Balázs (Vígh-Tarsonyi Gergő, Szert Balázs)
MTK: Csenterics – Hej, Varju, Beriasvili (Kádár T., 80.), Kovács P. – Kosznovszky, Kata – Molnár Á. (Molnár R., 66.), Bognár I. (Horváth A., 69.), Polievka (Stieber Z., 80.) – Németh K. (Jurina, 69.). Vezetőedző: Horváth Dávid
FEHÉRVÁR: Nagy G. – Huszti A. (Milicevic, a szünetben), Sz. Petrov, Spandler, Kalandadze (L. Kastrati, 77.) – Melnik (Saponjics, 66.)  – Kovács M., Sekularac (Szabó B., 66.), Bedi, Holender – Stefanelli (Pető M., 77.). Vezetőedző: Pető Tamás
Gólszerző: Németh K. (51.), Bognár I. (54.), Jurina (73.), Milicevic (76. – öngól), ill. Sekularac (20.), Saponjics (88.)

 

Legfrissebb hírek

Magyar Kupa-sorsolás: a Ferencváros a Békéscsabát fogadja a 16 közé jutásért

Labdarúgó NB I
4 órája

Lila-fehér öröm és bánat: a Kecskemét hosszabbításban kiejtette az Újpestet

Labdarúgó NB I
5 órája

Magyar Kupa: mezőörsi bravúr a Komárom ellen

Labdarúgó NB II
5 órája

„Ki akartam pókhálózni” – Urblík József eloszlatta a kételyt a Puskásnak lőtt góljáról

Labdarúgó NB I
13 órája

Szabó Alex: Biztos, hogy felszívjuk magunkat az újpestiek ellen

Labdarúgó NB I
14 órája

Hornyák Zsolt: Nem létezik, hogy egy NB I-es játékos hat százszázalékos helyzetből nem tud gólt rúgni

Labdarúgó NB I
15 órája

A Vasas a Puskás Akadémiát, az Ajka a Kisvárdát ejtette ki a Magyar Kupában

Labdarúgó NB I
Tegnap, 20:54

Női labdarúgó NB I: már az MTK sem hibátlan

Labdarúgó NB I
Tegnap, 20:50
Ezek is érdekelhetik