A Paks a Kozármislennyel kötött kooperációs szerződést

VARGA BALÁZSVARGA BALÁZS
Vágólapra másolva!
2024.07.29. 13:12
Pesti Zoltán már pályára is lépett Kozármislenyben (Fotó: Kozármisleny FC/Facebook)
A labdarúgó NB I-ben érdekelt Paksi FC kooperációs szerződést kötött a 2024–2025-ös idényre vonatkozóan a másodosztályú HR-Rent Kozármislennyel.

 

Az együttműködés lehetőséget biztosít arra, hogy azok a fiatal paksi játékosok, akik az adott hétvégén nem kapnak szerepet az élvonalban, a kozármislenyi csapatban szerepelhessenek az NB II-ben. Már korábban is élénk volt a kapcsolat a két klub között, és a jövőben ez tovább erősödik a kooperációs szerződéssel.

A kozármislenyi klub honlapja két labdarúgó nevét említi – de más futballisták is szóba jöhetnek – a kooperáció kapcsán, a balszélső Földi Dominik és a jobbszélső Pesti Zoltán kaphat lehetőséget a csapatban. Utóbbi játékos pályára is lépett a Békéscsaba elleni (1–1) vasárnapi idényrajton.

Az idei versenykiírás szerint kooperációs versenyengedélyt élvonalbeli sportszervezet egy időben maximum öt 2004. január 1. után született, azaz U21-es és annál fiatalabb korosztályú játékosa részére válthat ki, viszont a másodosztályú csapatok egy adott mérkőzésre maximum három ilyen labdarúgót nevezhetnek.

Labdarúgó NB I
2024.07.26. 16:20

Kooperációs szerződést kötött egymással a DVSC és a Mezőkövesd

A Loki öt fiatal játékosa kaphat lehetőséget az NB II-es csapatnál.

 

 

Legfrissebb hírek

NS-infó: Osváth Attila a Ferencváros labdarúgója lehet

Labdarúgó NB I
1 órája

Aczél Zoltán állásába került a Szeged rossz kezdése – hivatalos

Labdarúgó NB II
6 órája

NB I: íme, a 20. forduló válogatottja a Nemzeti Sportnál

Labdarúgó NB I
11 órája

A DVSC-nek elege lett Rúsz Márton játékvezetőből

Labdarúgó NB I
12 órája

Szlovén válogatott középpályás érkezett az MTK-hoz

Labdarúgó NB I
12 órája

„El kell törni a bokáját a másiknak, hogy kiállítsák?” – Pető szerint a Honvéd gólszerzője piros lapot érdemelt

Labdarúgó NB II
12 órája

Fiatal védő érkezett az NB II-es Ajkához

Labdarúgó NB II
12 órája

Jó társaságban máris gólpasszt adott a rutinos Ferenczi János

Labdarúgó NB I
15 órája
Ezek is érdekelhetik