Mim Gergely hosszú távú szerződést köt a ZTE-vel – NS-infó

Mim Gergely hosszú távú szerződést köthet a ZTE-vel (Fotó: Szabó Miklós)
A Nemzeti Sport információi szerint hamarosan bejelentik, hogy Mim Gergely hosszú távú szerződést köt a ZTE FC-vel. A 24 éves középpályás kölcsönben futballozik a zalaegerszegieknél, akik a szélső játékát látva úgy döntöttek, megtartják a játékost. Úgy tudjuk, a klub megállapodott a Puskás Akadémia FC-vel a váltás részleteiről, hamarosan bejelenthetik az átigazolást.
Mim Gergely 20 bajnokin négy gólt szerzett és egy gólpasszt adott a ZTE FC-ben. A lendületes, nagy teherbírású, az egy egy elleni párharcokat rendre kereső, technikás szélső megannyi poszton szerepelt a zalaegerszegieknél, az utóbbi időben Márton Gábor 3–5–2-es hadrendjében a bal oldali középpályás posztján teljesített meggyőzően.
Legfrissebb hírek

Az U-válogatott Bakti Balázs Eszékre szerződött
Légiósok
2026.06.25. 16:48

ZTE: bejelentették a Babos Bence, Németh Dániel cserét
Labdarúgó NB I
2026.06.17. 09:51

Ha ő őrzi Edströmöt… – N. Pál József publicisztikája
Labdarúgó NB I
2026.06.15. 22:52

Távozik a ZTE FC saját nevelésű védője – NS-infó
Labdarúgó NB I
2026.06.08. 12:25
Ezek is érdekelhetik



