Sorozatban 14. alkalommal győzte le a Fradi az Újpestet; Liverpooli henger Szoboszlai Dominik két gólpasszával

2023.10.29. 23:11
A Nemzeti Sport hétfői számából ajánljuk:

A nagy érdeklődéssel várt derbin a Ferencváros magabiztosan használta ki a gólszerzési lehetőségeket, s bár az Újpest is támadott, képtelen volt bevenni a zöld-fehérek kapuját, amelyet a sérült Dibusz Dénes helyett Varga Ádám védett. A labdarúgó NB I 11. fordulójának legnagyobb érdeklődéssel várt összecsapásáról Somogyi Zsolt tudósított.A nagy érdeklődéssel várt derbin a Ferencváros magabiztosan használta ki a gólszerzési lehetőségeket, s bár az Újpest is támadott, képtelen volt bevenni a zöld-fehérek kapuját, amelyet a sérült Dibusz Dénes helyett Varga Ádám védett. A labdarúgó NB I 11. fordulójának legnagyobb érdeklődéssel várt összecsapásáról Somogyi Zsolt tudósított.

Megvédte bajnoki címét a dél-koreai élvonalban az Ulszan Hyundai, így Ádám Martin immár kétszeres aranyérmes. A csapat az ázsiai Bajnokok Ligájában is igyekszik maradandót alkotni. Kamler János írása.

Jude Bellingham: Kedvelem az ilyen meccseket! A szombati el Clásico hőse a duplázó Jude Bellingham volt, aki a találkozó után elmondta, az utóbbi időszakban sokan biztatták arra, hogy távolról lőjön. És tessék! Judi Ádám háttéranyaga.

A Nottingham Forest elleni bajnoki egyik legjobbja volt Szoboszlai Dominik a Liverpoolban, amely a magyar válogatott csapatkapitánya két gólpasszának is köszönhette az újabb sima hazai győzelmet. Gyenge Balázs beszámolója.

Legfrissebb hírek

Rodri újra aranylabdás lesz?; Atlétika: szuper lesz a szuperdöntő

E-újság
18 órája

Joan Carrillo értékelte a spanyol vb-győzelmet; az ETO FC a Kl-ben folytatja az európai kupaszereplését

E-újság
2026.07.20. 23:33

Sallai Roland még gyűjteni akar a bajnoki trófeákból; Kásás Tamás néha azért nosztalgiázik

E-újság
2026.07.20. 00:50

Jön a spanyol–argentin labdarúgó-vb-döntő; Jerzy Dudek exkluzív interjút adott lapunknak

E-újság
2026.07.18. 23:58

Luis de la Fuente: A futball az értékek iskolája; Lionel Scaloninak a mesterét kell legyőznie a vb-aranyért

E-újság
2026.07.17. 23:35

Szívből jön az argentinok ereje: a válogatott többet jelent nekik a klubcsapatnál; Piros lap és sima győzelem az Üllői úton

E-újság
2026.07.16. 23:27

A háború nyertese: Argentína!; In memoriam Szántó Imre

E-újság
2026.07.15. 23:57

Anglia visszaütne Maradona kezezéséért; 60 éves a liverpooli brazilverés

E-újság
2026.07.14. 23:55