MTK: újabb öt évre Deutsch Tamás az elnök

B. A.B. A.
2021.05.28. 17:25
null
Újabb öt évre Deutsch Tamást választották az MTK Budapest elnökének (Fotó: Vajda János/Észak-Magyarország)
Az MTK Budapest rendes, tisztújító közgyűlésén pénteken újabb öt évre Deutsch Tamást választották meg elnöknek – számolt be róla a Magyar Távirati Iroda.

 

A klub honlapja kiemelte: az alelnök Buranits Ildikó maradt, az elnökséget pedig Deutsch Péter, Dénes Ferenc, Kis Péter, Márton Péter és Zakor Sándor alkotja – írja az MTI.

Az online formában megtartott közgyűlésén elfogadták az egyesület 2020. évi költségvetésének végrehajtásáról szóló beszámolót, és hasonlóképpen jártak el az idei költségvetésével, valamint a 2021-re szóló elnökségi beszámolóval.

Döntöttek arról is, hogy a klub három korábbi labdarúgójának, Halmai Gábornak, Kenesei Krisztiánnak és Kanta Józsefnek az MTK Örökös Bajnoka címet adományozzák – tette hozzá az MTI.

Legfrissebb hírek

Felkészülés: Jurek Gábor mesternégyesével az MTK legyőzte a Kazincbarcikát

Labdarúgó NB I
2026.06.26. 21:50

Közel az egyezség, az MTK-hoz igazolhat a Honvéd támadója – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 11:21

MTK: korábbi játékos csatlakozik Pinezits Máté stábjához

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 15:34

Élményekkel és érmekkel újra kék-fehérben Hinora Kristóf

Labdarúgó NB I
2026.06.08. 08:55

A spanyol harmadosztályú klub végleg megszerezte az MTK kapusának játékjogát

Labdarúgó NB I
2026.06.01. 19:28

NB I: az MTK volt az előző idény legsportszerűbb csapata

Labdarúgó NB I
2026.05.22. 14:27

Három fiatal is debütált az élvonalban, döntetlennel zárult a Puskás Akadémia és az MTK bajnokija

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 21:53

Videó: Kádár Tamás visszavonul, a Pancho Arénában búcsúzott a futballtól

Labdarúgó NB I
2026.05.15. 20:46
Ezek is érdekelhetik