Magyar Kupa: idegenben nyert a Mol Fehérvár, kiejtette az FTC-t
A labdarúgó Magyar Kupa nyolcaddöntőjében a Mol Fehérvár FC idegenben 2–1-re legyőzte a Ferencvárost, így bejutott a legjobb nyolc közé, ahol a Budafokkal találkozik majd.
A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL! A MÉRKŐZÉS ÖSSZEFOGLALÓJÁT IDE KATTINTVA OLVASHATJA EL!
MOL MAGYAR KUPA
NYOLCADDÖNTŐ
Ferencváros–Mol Fehérvár 1–2 (Stopira 13. – öngól, ill. Nikolics 8. – 11-esből, Stopira 40.)
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






