Honvéd: bejelentették Bőle Lukács szerződtetését

H. D.H. D.
2021.01.06. 13:40
null
A Honvédnál bejelentették Bőle Lukács (balra) szerződtetését (Fotó: honvedfc.hu)
Igaznak bizonyult a Nemzeti Sport információja, a Budapest Honvéd labdarúgócsapata a hivatalos honlapján jelentette be, hogy szerződtette Bőle Lukácsot.

A 30 éves Bőle Lukács októberben a Nemzeti Sport Online-naknyilatkozott arról,hogy bár közös megegyezéssel szerződést bontott a Ferencvárossal, amelynél Szerhij Rebrov vezetőedző nem számolt vele, mivel csak a nyári átigazolási határidő után tudtak megegyezni a szakításról, itthon ősszel már nem szerződhetett új klubhoz.

Azóta számos klub érdeklődéséről lehetett hallani vele kapcsolatban, viszont hétfőn Kispesten tűnt fel, részt vett a Honvéd év eleji tesztjein, majd meg is egyezett a vezetőkkel. A szélsőként és támadó középpályásként is bevethető labdarúgó másfél éves, hosszabbítási opciót is magába foglaló szerződést kötött a Honvéddal.

„Lukács személyében kreatív, gyors, több poszton is bevethető játékossal erősödtünk, aki sokat fog tudni segíteni nekünk a sűrű tavaszi program során” – mondta a honvedfc.hu-nak Kun Gábor, a kispesti csapat ügyvezetője.

„Boldog vagyok, hogy végre eldőlt a sorsom, nehéz időszakon vagyok túl, de rendkívül motiválnak érzem magam, bizakodó vagyok a kispesti időszakommal kapcsolatban. Szeretném stabil kezdőjátékosként segíteni a Honvédot, hogy sikeresek legyünk, itt az ideje, hogy a csapat ebben a szezonban is olyan pozícióban zárjon, amit megérdemel, és bízom benne, hogy ehhez hozzá tudok járulni a teljesítménnyel!” – fogalmazott Bőle Lukács.

Bőle legutóbb a ZTE-ben futballozott kölcsönben, még a tavaszi szezonban, 11 NB I-es meccsen három gólt és négy gólpasszt jegyzett.

Legfrissebb hírek

Zalaegerszegi klubrekordért igazolt Borges az MLS-be – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.03.17. 16:07

Erődemonstráció: hibátlan mérleggel nyerte a Honvéd-kupát az Elche

Minden más foci
2026.03.15. 20:41

Kispesten ünnepi tradíciót hoznának létre a Honvéd-kupával

Labdarúgó NB II
2026.03.14. 19:16

Egy félidőn át jól tartotta magát a Békéscsaba, végül mégis a listavezető győzött

Labdarúgó NB II
2026.03.14. 15:50

A Honvéd 15 góllal legyőzte az Egert a férfi vízilabda ob I-ben

Vízilabda
2026.03.13. 20:15

A Honvéd U15-ös csapata tizenegyesekkel legyőzte a PSG korosztályos gárdáját

Minden más foci
2026.03.12. 17:18

Feczkó Tamás bajnokságot befolyásoló játékvezetői hibáról beszélt a Honvéd veresége után

Labdarúgó NB II
2026.03.10. 10:53

Videó: a Honvéd játékosa széttépte a mezét, majd mutogatni kezdte a bírónak

Labdarúgó NB II
2026.03.10. 08:49
Ezek is érdekelhetik