Puskás Akadémia: a klub elkülönítette a fertőzötteket

2020.08.18. 19:08
null
Fertőtlenítették a stadiont (Fotó: Tumbász Hédi)
A Puskás Akadémia labdarúgócsapata a hivatalos honlapján közölte, az első csapat koronavírussal fertőzött játékosai az enyhébb tüneteiktől eltekintve jól vannak.

 

Mint ismert, az elmúlt hétvégén elhalasztották a Puskás Akadémia–Budapest Honvéd bajnoki mérkőzést, mert a felcsútiaknál legalább egy játékos pozitív koronavírustesztet adott. A Puskás Akadémia kedden hivatalos honlapján közölte: az első csapat több játékosa is érintett.

„A szombati és a hétfői vizsgálatokon több játékosunk is pozitív tesztet produkált, a fertőzötteket elkülönítettük és rendszeresen vizsgáljuk – enyhébb tünetektől eltekintve mindannyian jól vannak. Akadémiánk továbbra is betartja a pandémiával kapcsolatos járványügyi előírásokat: stadionunkat, kiszolgáló helyiségeinket és kollégiumunkat fertőtlenítettük, csapatainkat és akadémiánk minden dolgozóját folyamatosan teszteljük” – áll a klub honlapjának keddi közleményében.

Legfrissebb hírek

A Puskás Akadémia középpályása a Csíkszeredánál folytatja – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 15:37

Újpest: Markgráf Ákos orvosi vizsgálaton vett részt – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.23. 12:40

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését

Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

NB I: hosszabbítás Felcsúton és Kispesten is

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 07:38

Jurek és Kerezsi is végleg az MTK-hoz került – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 11:29

A Puskás Akadémia 34 éves kapusa szerződést hosszabbított

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 10:55

Közel az egyezség az Újpest és a Puskás Akadémia között – NS-infó

Labdarúgó NB I
2026.06.11. 10:58

Kinevezte új vezetőedzőjét a Puskás Akadémia – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.03. 07:49
Ezek is érdekelhetik