MLSZ: Bereczet három, Calcant két meccsről tiltották el

2020.06.01. 20:51
null
Berecz Zsombort három meccsről eltiltották, de játszhat a Magyar Kupa döntőjében (Fotó: Földi Imre)
A mezőkövesdi Berecz Zsombort három, az újpesti Andreias-Cristian Calcant két mérkőzésre tiltotta el a Magyar Labdarúgó-szövetség (MLSZ) fegyelmi bizottsága.

 

Az MLSZ honlapjának hétfői híre szerint Bereczet az ellenfél megütéséért büntették, de a középpályás játszhat a Budapest Honvéd elleni, szerdai Magyar Kupa-döntőben, mert az eltiltása a bajnokságra vonatkozik.

Az Újpest piros lappal kiállított román légiósa megrúgta ellenfelét, amikor a labda nem volt számára megjátszható, ezért bűnhődött. A fegyelmi bizottság írásbeli megrovásban részesítette a Ferencváros játékosát, Tokmac Nguent a ruházatán viselt tiltott feliratért.

Az MLSZ honlapja kiemeli, mindhárom játékosnál a szabályzat alapján kiszabható legkisebb büntetésről döntöttek, ám a nem engedélyezett felirat viseléséért a jövőben minden esetben tényleges büntetés kiszabására kerül sor.

Legfrissebb hírek

NB II: a Mezőkövesd és a Szeged is harmadosztályú gólkirállyal erősített

Labdarúgó NB II
2026.06.19. 07:07

Megvan Csertői Aurél utódja az NB II-es Mezőkövesdnél – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.18. 05:52

23 gólos gólkirályt igazolhat a Mezőkövesd – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.06.16. 14:49

Az új idényben OTP Bank Liga lesz a labdarúgó NB I hivatalos neve

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 14:30

Vági Márton: Az MLSZ gazdálkodása biztos lábakon áll

Labdarúgó NB I
2026.06.10. 08:33

Debrecenből érkezhet a Kövesd új vezetőedzője – NS-infó

Labdarúgó NB II
2026.06.08. 11:01

Aleksander Ceferin köszönetet mondott Csányi Sándornak a sikeres BL-döntő-rendezésért

Bajnokok Ligája
2026.06.02. 19:37

NB III: megvannak az osztályozós párharcok – a SZAC és a Gyöngyös már feljutott

Labdarúgó NB II
2026.06.02. 13:06
Ezek is érdekelhetik