Kisvárda: Gosztonyi szerződést hosszabbított – hivatalos

2020.05.26. 17:24
Szerződést hosszabbított a labdarúgó NB I-ben szereplő Kisvárda Gosztonyi Andrással – olvasható a klub hivatalos honlapján.

Gosztonyi 2016-ban érkezett a klubhoz, így a következő már az ötödik idénye lesz a csapatban.

„Nagyjából másfél perc alatt sikerült megegyeznünk Révész Attila sportigazgatóval, úgyhogy örülök neki, hogy továbbra is klub játékosa maradok. Nagyon megszerettem a csapatot, a klubot, a várost és a szurkolókat is, azon leszek, hogy a továbbiakban is a legjobbamat nyújtsam itt. Elárulhatom, amikor négy éve ide szerződtem, az édesanyám kicsit aggódott, hogy milyen messzire kerültem tőlük, de mostanra megfordult az irány, számukra is Kisvárda az első, és azt hiszem, akkor kaptam volna szemrehányást tőlük, ha nem maradok itt. De ez igazából meg sem fordult a fejemben” – fogalmazott a 29 éves játékos a kisvardafc.hu-nak.

Az nem derül ki, hogy a szélső hány évre írta alá új megállapodását. A szabolcsi klub szombaton az Újpestet fogadja.

Gosztonyi a jelenlegi idényben 20 bajnoki mérkőzésen lépett pályára, négy gólt szerzett és három asszisztot jegyzett.

Legfrissebb hírek

NB I: a Honvéd, az MTK, az Újpest és a Vasas is igazolt – piaci körkép

Labdarúgó NB I
2026.06.18. 11:19

Szerződést hosszabbított a Kisvárda alapembere – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 20:52

NB I: négy játékostól is elköszönt a Kisvárda

Labdarúgó NB I
2026.06.16. 09:42

Bíró Bence: Eljutottam arra a szintre, ahová mindig is szerettem volna

Labdarúgó NB I
2026.05.30. 09:06

A régi-új vezetőedző, Supka Attila elégedett lenne az ötödik hellyel Kisvárdán

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 17:08

Supka Attila lett a Kisvárda vezetőedzője

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 12:54

Révész Attila: Benn maradunk jövőre is

Labdarúgó NB I
2026.05.21. 11:23

Borbély: Nem kérdés, hogy maradok. Révész: A győriek megérdemelték az aranyérmet

Labdarúgó NB I
2026.05.17. 08:29
Ezek is érdekelhetik