Videó: az 5. percben kiállították Isaelt a DVTK ellen
A labdarúgó NB I 5. fordulójában, a Ferencváros–Diósgyőr mérkőzésen Bognár Tamás játékvezető az 5. percben kiállította Isaelt, a zöld-fehérek támadóját. A brazil játékos Vági Andrásnak lépett oda, egyből piros lapot kapott. A borsodiak játékosát hordágyon vitték le az eset után, le is kellett cserélni.
LABDARÚGÓ NB I
5. FORDULÓ
Ferencváros–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Budapest, Groupama Aréna, 8055 néző. Vezeti: Bognár T.LABDARÚGÓ NB I
5. FORDULÓ
Ferencváros–Diósgyőri VTK (Tv: M4 Sport) – élőben az NSO-n!
Budapest, Groupama Aréna, 8055 néző. Vezeti: Bognár T.
Legfrissebb hírek

FTC: egy belső megbeszélés sokkolta a férfi kézicsapatot
Kézilabda
2026.06.25. 10:35
Ezek is érdekelhetik






