NB I: a fehérvári védő végleg a Vasas játékosa lett

K. Zs.K. Zs.
2019.07.20. 20:35
null
Tóth Bence Vasas-mezben a Soroksár elleni tavaszi bajnokin (Fotó: Dömötör Csaba)
Tóth Bence, a Mol Fehérvár 21 éves belső védője fél év kölcsönjáték után végleg a Vasasba igazol – tudtuk meg a fehérvári NB I-es labdarúgócsapat hivatalos honlapjának szombati híréből.

 

Az egyszeres felnőttválogatott (Andorrában lépett pályára a Storck-csapatban) Tóth Bence 2017 nyarán igazolt a Puskás Akadémiától Fehérvárra, hat NB I-es bajnokin lépett pályára, a Magyar Kupában öt alkalommal szerepelt – írja a molfehervarfc.hu.

A fiatal védő a tavaszi szezonban már az NB II-es Vasasban játszott kölcsönben, és a két klub mostani megállapodása értelmében Angyalföldön folytatja.

NYÁRI JÁTÉKOSMOZGÁS A VASASNÁL
Érkezők: Daróczi Zoltán (Puskás Akadémia, legutóbb Csákvár kölcsönben), Erős Noel (az U19-es csapatból), Hinora Kristóf (MTK, kölcsön után végleg), Gál Mátyás (BFC Siófok), Ivan Rados (horvát-magyar, DVTK), Szedlár Zoltán (Dorog), Szmola Bálint (ZTE), Tóth Bence (Mol Fehérvár FC – kölcsön után végleg) Tóth László (Kazincbarcika, kölcsönbe), Terbe Botond (Kecskemét), Viczián Ádám (Békéscsaba)
Távozók: Bese Balázs (MTK – kölcsönből vissza), Borbély Bálint (?), Bévárdi Zsombor (Mol Fehérvár FC – kölcsönből vissza, onnan DVSC), Kelemen Dávid (Paks – kölcsönből vissza), Talabér Attila (MTK – kölcsönből vissza)
Legfrissebb hírek

NB III: az élvonalból igazolt a Haladás, befejezte pályafutását a rutinos pécsi kapus

Labdarúgó NB II
12 órája

NB II: soroksári távozók, BVSC-érkező; nem feleltek meg a diósgyőri próbajátékosok

Labdarúgó NB II
13 órája

DVSC: Diósgyőrből és Békéscsabáról is érkezett új szerzemény

Labdarúgó NB I
18 órája

Távozott a DVSC-től és részt vesz a szerződés nélküli profik csapatkereső táborában

Labdarúgó NB I
21 órája

NB I: francia igazolás a Fradinál, magyar válogatottak Újpesten – piaci körkép

Labdarúgó NB I
22 órája

Nyers Ádám az MTK-ban folytatja pályafutását – hivatalos

Labdarúgó NB I
2026.06.24. 17:38

Visszatért az NB II-es Diósgyőrhöz Molnár Gábor – hivatalos

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 17:15

NB II: távozik a rutinos középpályás Karcagról; még egy évet marad Kecskeméten az FTC-védő

Labdarúgó NB II
2026.06.24. 15:00
Ezek is érdekelhetik