NB I: még egy évre aláír a Kisvárda két futballmagyarja
Révész Attila sportigazgató szóbeli megállapodást kötött két lejárt szerződésű játékosával, Brana Iliccsel és Rados Proticcsal arról, hogy további egy évig a Kisvárdában folytatják labdarúgó-pályafutásukat.
A magyar felmenőkkel egyaránt rendelkező, így futballmagyarnak számító két játékos akkor írja alá a szükséges okmányokat, amikor a felkészülés kezdetére visszatér a csapathoz – teszi hozzá az NB I-es labdarúgóklub hivatalos honlapja.
Az egyszeres szerb válogatott, 34 éves Ilics 2017 nyarán érkezett Kisvárdára a görög Arisz Szalonikitől, a 32 éves Protics fél évvel később, 2018 januárjában csatlakozott a csapathoz.
Legfrissebb hírek

Az Újpest bejelentette Szappanos Péter szerződtetését
Labdarúgó NB I
2026.06.22. 16:34

A Nyíregyháza szerződést hosszabbított Májer Milánnal
Labdarúgó NB I
2026.06.20. 10:08

NB II: Nagykanizsáról igazolt belső védőt a Szeged
Labdarúgó NB II
2026.06.19. 12:42
Ezek is érdekelhetik





