A trükkök mellé fegyelmet is tanult a Fradi brazilja; a DAC elleni meccsel avatják az Illovszky-stadiont

2019.04.05. 23:10
A Nemzeti Sport szombati számából ajánljuk.

Isael Barbosa, a magyar élvonal legértékesebb futballistája, a Ferencváros 30 esztendős brazil légiósa úgy nőtt fel, hogy a cselek, a látványos megoldások a legfontosabbak, Európában azonban hozzá kellett szoknia, hogy a taktika előbbre való, s bízik benne, hogy ez szombaton a Paks ellen is sikerre vezet – árulta el Babják Bencének.
Isael Barbosa
, a magyar élvonal legértékesebb futballistája, a Ferencváros 30 esztendős brazil légiósa úgy nőtt fel, hogy a cselek, a látványos megoldások a legfontosabbak, Európában azonban hozzá kellett szoknia, hogy a taktika előbbre való, s bízik benne, hogy ez szombaton a Paks ellen is sikerre vezet – árulta el Babják Bencének.

Az edzőváltás után csapatkapitányként vezette győzelemre a horvát élvonalban szereplő eszékieket Kleinheisler László, aki vasárnap Gyurcsó Ádám együttese ellen lép pályára Splitben.

Július 5-én adják át az Illovszky-stadiont, mégpedig a Dunaszerdahely elleni mérkőzéssel. Markovits László klubelnök arról is beszélt Bodnár Zalánnak, hogy a Vasas ötezer férőhelyes új létesítményének szektorait korábbi legendás futballistákról nevezik el.

Az utolsó szalmaszál. Diego Simeone még sohasem nyert a Barcelona otthonában, ennek ellenére az Atlético Madrid edzője önbizalomtól duzzadva várja a szombati rangadót Lionel Messiék ellen.

Férfi vízilabda-válogatottunk Montenegrót legyőzve bejutott a zágrábi Európa-kupa elődöntőjébe, s ha sikerül dobogón végeznie, részt vehet az olimpiai kvalifikációt adó világligában. A helyszínről Lakner Gábor tudósított.

Új szelek fújnak. Friss szakvezetéssel, félig rutinos, félig fiatal csapattal utazik a hétfőn kezdődő bukaresti birkózó Európa-bajnokságra szabadfogású válogatottunk, amelytől legalább egy érem és egy pontszerző hely az elvárás. Kohán Gergely írása.

Szombati Hosszabbítás-mellékletünk tartalmából. Pat Cortina visszatért, és ismét csodában bízik a haza hokiközösség; És Tom Brady passzai nyomán uralma alá hajtotta az NFL mezőnyét a Patriots; A Hátsó füvesben Recsk, a fogvatartottak vérével, verejtékével építtetett futballpálya; Bemutatjuk Marco Rossi barátját, vagyis Pippo pizzájától a szövetségi kapitányi posztig.

 

Legfrissebb hírek

Varga Barna: Détáriék népszerűségét nem lehet túlszárnyalni; Majoross: Nem történt semmi, van három pontunk

E-újság
22 órája

Hokigálával szinte biztos az elitben maradás!; Nikitschert sokkolták Rossi szavai

E-újság
Tegnap, 0:02

Vojvoda Dávid elköszön a kosárlabdától; a Cube segítségével elemezzük az ETO FC futballját

E-újság
2026.05.18. 23:52

Győrben a bajnoki trófea!; Liu Shaolin: A jégen vagyok otthon…

E-újság
2026.05.17. 23:55

Ötödször lett bajnok az ETO!; A MOB és a főváros is elkötelezett az olimpiarendezés mellett

E-újság
2026.05.16. 23:50

ETO vagy FTC: ma eldől a bajnoki cím; Férfi hokiválogatottunk felkészülten várja a finnek elleni vb-rajtot

E-újság
2026.05.15. 23:15

Lenny Joseph: Nem szabad foglalkozni a külső zajokkal, kritikákkal; Vereség Szerbiában, de ledolgozható hátrányban a férfi kézilabda-válogatott

E-újság
2026.05.14. 23:58

Redzic Damir: Remek karrierek kezdődtek itt, ezért vagyok Salzburgban; nagy csata lesz a szerbek elleni, de megnyerhető

E-újság
2026.05.13. 23:55
Ezek is érdekelhetik